Яка невинна звичка здатна знищити навіть новий смартфон

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Сучасний смартфон це не просто телефон. Це наш помічник, провідник у світ інформації, фотоапарат, відеокамера, ігрова платформа та багато іншого. Ми дбайливо носимо його з собою, боїмося впустити на асфальт або підлогу. Але чомусь багато хто з нас не замислюється про те, що кидати смартфон на ліжко – теж небезпечно.

Докладніше про те, яка невинна звичка здатна знищити навіть новий смартфон, читайте у нашому матеріалі.

1. Ілюзія безпеки:

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Багато хто думає, що ліжко – це м’яка поверхня, яка пом’якшить удар при падінні. Це помилка. Ударна сила під час падіння на ліжко може бути достатньою, щоб пошкодити внутрішні компоненти смартфона.

2. Невидимі ушкодження:

Зовні смартфон після падіння на ліжко може виглядати цілим. Але всередині можуть бути пошкоджені мікросхеми, шлейфи, контакти. Це може призвести до збоїв у роботі, глюків, а згодом і поломки.

3. Додаткові ризики:

Смартфон, що лежить на ліжку легко забути. Можна випадково сісти на нього чи притиснути. Це може призвести до тріщин на екрані, пошкодження корпусу або інших елементів.

4. Як зберегти смартфон:

Не кидайте його на ліжко чи диван. Покладіть його на тумбочку, стіл чи інше безпечне місце. Використовуйте чохол, який захистить смартфон під час падіння.

Смартфон – це крихкий пристрій. Недбале ставлення до нього може призвести до дорогого ремонту або навіть придбання нового пристрою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОukrainianwall.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.