5 порад, для покращення сигналу Wi-Fi у будинку

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Біда багатьох квартир чи будинків – Wi-Fi. Основна причина – інтернет ледве вантажиться. Ось кілька простих порад як спробувати поліпшити сигнал вайфай від роутера в квартирі.

Встановіть роутер в центрі квартири

Якщо планування будинку чи квартири дозволяє поставити роутер в центр, зробіть це. Сигнал Wi-Fi від роутера буде більш рівномірніше розподілятися по квартирі, проникаючи до всих кімнат і кутків.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Піднімайте роутер якомога вище

Не ставте роутер на підлогу, чим вище від підлоги знаходиться роутер тим краще. Роутер на підлозі більше допомагає приймати сигнал сусідам, ніж вашому телефону чи ноутбуку. Якщо є можливість покладіть роутер на шафу, там ніхто не зачепить його і заодно сигнал буде поширюватися краще.

Приберіть роутер подалі від техніки

Техніка, яка знаходиться дуже близько до роутера погіршує сигнал, створюючи перешкоди. Заберіть роутер подалі від телевізора, музичного центру, стаціонарного комп’ютера. На якість сигналу вайфай впливає і велика кількість проводів поруч з роутером. Це ще один аргумент чому роутер на підлозі – не найкраще рішення.

Покрутіть антену

Якщо ви перебуваєте в одній кімнаті з роутером, то стан антени майже ніяк не позначиться на сигналі, але якщо ви йдете в інші кімнати, то є сенс покрутити і виставити антени. Якщо у роутера є зовнішня антена, крутіть її як можете, перевіряйте сигнал.

Якщо у роутера відразу дві або три антени, розташуйте одну антену вертикально, іншу під великим кутом, третю поверніть ще крутіше. Дослідним шляхом знайдіть найкраще положення антен.

Користуйтесь додатками-підказками

Зараз можна перетворити свій смартфон в цілий вимірювальний прилад. Для того ж андроїда існує безкоштовний додаток Wi-Fi Analyzer, що дозволяє показати вам всі Wi-Fi мережі поблизу і їх рівень сигналу, включаючи і сигналу від вашого роутера. Рухаючись з телефоном в руках і запущеним додатком на ньому можна за графіком побачити де сигнал в квартирі найкращий. Або покладіть телефон в місці де ви зазвичай виходите в інтернет без проводів і рухайте роутер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.