Як поліпшити якість обслуговування: 9 порад щодо збільшення сигналу зв’язку

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 5 хв.

Мало, що може розчарувати більше, ніж поганий сигнал на вашому мобільному телефоні. Відсутність надійного сигналу може стати причиною різних незручностей – від дзвінків, що обриваються, до повідомлень, які не відправляються, і потокових сервісів, які заїкаються і вмирають.

Реклама

На жаль, самостійно будувати вежі, щоб отримати більше барів, не варіант – але не хвилюйтесь. Є багато речей, які можна зробити, щоб поганий стільниковий зв’язок не заважав вашому повсякденному життю. Ознайомтеся з порадами наших експертів про те, як посилити сигнал стільникового зв’язку, розпочавши з простих речей, про які ви, можливо, навіть не підозрювали.

Використовуйте підсилювач стільникового сигналу

Ретранслятор (також відомий як підсилювач сигналу) призначений для збирання та ретрансляції вхідних сигналів, що забезпечує необхідне посилення прийому. Цей пристрій може стати фантастичним вирішенням проблеми обмежених бездротових сигналів у вашому будинку чи автомобілі. Ви також можете підключити його до мережі і використовувати будь-де – все, що вам потрібно, це доступ до електричної розетки. Тим не менш, ми рекомендуємо вам вибрати місце, де сигнал буде успішно прийматись. Наприклад, не варто розміщувати ретранслятор у підвалі, тому що там він, швидше за все, не прийматиме сигнал. Безпечним місцем для ретранслятора є підвіконня. Не варто забувати і про те, що бустери можуть бути дорогими.

Оновіть сигнал

Як правило, ваш телефон потребує простого оновлення сигналу, коли він намагається встановити стабільне з’єднання з найближчою стільниковою вишкою. Не варто хвилюватись, цей процес дуже простий. Все, що вам потрібно зробити, це повністю вимкнути телефон, а потім запустити його знову. Інший варіант – увімкнути авіарежим на кілька секунд, а потім знову вимкнути його.

Зніміть чохол

Чохол для телефону – чудовий крок, якщо ви турбуєтеся про міцність свого телефону. Чохли для телефонів відрізняються за ступенем захисту та товщиною: від тонких гелевих чохлів до товстих міцних чохлів з металевими вставками для підвищення міцності. Але, звичайно, великі товсті чохли можуть мати й мінуси: чохол для телефону може впливати на рівень сигналу. Це особливо актуально, якщо це міцний металевий чохол або чохол-акумулятор.

На щастя це легкий діагноз. Спробуйте зняти чохол і подивіться, чи покращить це прийом або якість дзвінків, і якщо так, то подумайте про купівлю тоншого чохла для повсякденного використання, а міцний чохол залиште для тих випадків, коли він дійсно необхідний, наприклад, якщо ви вирушаєте в похід.

Тримайте акумулятор зарядженим

Акумулятор телефону забезпечує живлення всіх пристроїв, і телефонний сигнал не виняток. Розряджений акумулятор може вплинути на здатність телефону приймати сильний сигнал, а також на продуктивність. Тому, якщо ви помітили, що сигнал періодично стає поганим, перевірте рівень заряду акумулятора телефону і переконайтеся, що вона не потребує поповнення.

Де є оптимальне місце? Це складна відповідь, але загалом намагайтеся тримати батарею на рівні вище 25%. Якщо ви помітили, що час автономної роботи став проблемою, носіть із собою портативний зарядний пристрій, щоб заряджати телефон у дорозі, і ознайомтеся з нашими порадами про те, як зберегти час автономної роботи смартфона.

Використовуйте дзвінки через Wi-Fi

Цілком ймовірно, що у вас вдома або в офісі є мережа Wi-Fi, то чому б не використовувати її для здійснення та прийому дзвінків? Функція Wi-Fi Calling широко поширена в даний час, і це може бути так само просто, як змінити налаштування на вашому телефоні. На Apple iPhone перейдіть до “Параметри” > “Телефон” > “Wi-Fi Calling” і переконайтеся, що ця функція увімкнена. На різних телефонах Android це налаштування може знаходитися в різних місцях, тому відкрийте “Налаштування” та скористайтеся пошуком у верхній частині, щоб знайти Wi-Fi Calling. Вам також доведеться звернутися до свого оператора зв’язку, щоб дізнатися, якою є його політика щодо дзвінків по Wi-Fi. Деякі оператори можуть зажадати від вас заплатити додаткові гроші або пройти через кілька перешкод, щоб активувати цю функцію.

Якщо ви не можете змусити Wi-Fi дзвінки працювати зі своїм звичайним номером і оператором, ви все одно можете використовувати програму або сервіс для здійснення та прийому Wi-Fi дзвінків. Багато найкращих програм для обміну повідомленнями також дозволяють здійснювати дзвінки через Wi-Fi з’єднання, хоча співрозмовник повинен мати таку ж програму.

Перевірте налаштування

Іноді причиною може бути налаштування мережі, тому переконайтеся, що вони вірні. Переконайтеся, що ви під’єдналися до потрібного оператора і що голосовий зв’язок та передача даних увімкнено. Можливо, вам захочеться змінити налаштування мережі та перевірити, чи є різниця.

На iPhone перейдіть до Установки > Стільниковий зв’язок. На Android це Установки > Мережа та інтернет, а якщо у вас Samsung, то Установки > Підключення > Мобільні мережі. Якщо ви не бачите жодних проблем, можливо, варто скинути налаштування і подивитися, чи це допоможе. На iPhone це Налаштування > Загальні > Скинути > Скинути мережеві налаштування, але майте на увазі, що при цьому також скинуться ваші мережі Wi-Fi і паролі, так що вам доведеться налаштовувати їх заново. На телефонах Android це залежить від пристрою: на Pixel 7 це Установки > Система > Скидання налаштувань > Скидання Wi-Fi, мобільного зв’язку та Bluetooth, а на Samsung Galaxy S23 це Установки > Загальне керування > Скидання > Скидання мережевих налаштувань.

Змініть місце розташування

Навколишня обстановка може впливати більше, ніж ви думаєте. Якщо у вас поганий прийом усередині будинку або офісу, але він різко покращується, коли ви виходите на вулицю, велика ймовірність того, що будівля заважає вашому сигналу.

Якщо ви знаходитесь на вулиці і не можете досягти хорошого прийому, спробуйте відійти подалі від високих будівель, дерев і всього іншого, що може створювати перешкоди. Якщо ви знаходитесь у сільській місцевості, спробуйте переміститися на пагорб. Також часто натовпи людей, наприклад на концертах, музичних фестивалях або навіть у центрі міста, де відбуваються великі заходи, можуть створювати навантаження на вежі бездротового зв’язку, обмежуючи сигнал та швидкість передачі даних на вашому смартфоні.

Перевірте покриття оператора або змініть його.

Ми рекомендуємо зробити це перед переїздом до нового будинку або переходом до нового оператора мобільного зв’язку. Всі основні оператори зв’язку, такі як Verizon, AT&T і T-Mobile (який недавно придбав Sprint), пропонують карти покриття, які можна подивитися на їх веб-сайтах, щоб зрозуміти, чи немає у вашому районі недоліків, перш ніж приступати до вирішення додаткових проблем. Якщо покриття у вашому районі не найкраще, ми рекомендуємо змінити мережу. Ми пропонуємо скористатися корисним сайтом Cell Mapper, який надає дані про місцезнаходження вишок стільникового зв’язку, зібрані натовпом. Достатньо вибрати оператора зв’язку, і ви зможете знайти найближчу вежу. Це особливо важливо для 5G, тому обов’язково ознайомтеся з нашою картою доступності 5G, щоб переконатися, що ви знаєте.

Якщо ви виявили, що у вашого нинішнього оператора є проблеми у вашому регіоні, значить настав час змінити оператора. Ми підготували керівництво, яке допоможе вам змінити оператора із мінімальними труднощами.

Перевірте, чи немає проблем із покриттям у вашому регіоні

Звичайно, це може бути зовсім не пов’язане з вами. Тому, перш ніж зводити себе з розуму, намагаючись виконати всі ці дії, зверніться до свого оператора і запитайте, чи немає у вашому районі проблем з покриттям, наприклад, вишки, що впала або вишки, що знаходиться на ремонті. Ви також можете звернутися до Twitter-акаунту вашого оператора, щоб дізнатися, чи мають інші подібні проблеми.

Якщо вам сподобалася ця стаття, підпишіться, щоб не пропустити багато корисних статей!

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ