Українцям назвали “золоте правило” зарядки смартфонів

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Смартфони не варто заряджати всю ніч, особливо накриваючи подушкою, а також доводити рівень його заряду до 100%, розповів експерт напряму інформаційної безпеки.

Реклама

“Золоте правило зарядки говорить, що потрібно лавірувати в проміжку від 20 до 80%. Поставте телефон на зарядку, коли показник впаде нижче 50%, але відключіть перш, ніж він досягне 100%. Саме тому ставити пристрій на зарядку на всю ніч – сумнівна затія”, – пояснив він. Також пристрій під час цього повинен мати можливість “дихати” і розсіювати тепло, тому не варто його нічим накривати, зокрема класти під подушку.

Експерт нагадав, що шнури, портативні батареї, зарядні чохли, павербанки з неякісних матеріалів укупі з непрофесійним складанням можуть виходити з ладу або взагалі не сполучатися з пристроєм користувача, тому найкраще користуватися зарядним пристроєм, який лежав у комплекті зі смартфоном. Так, наприклад, понад 70% випадків загоряння iPhone відбуваються через використання неоригінальних зарядних пристроїв.

За його словами, зарядні пристрої мають різну пропускну спроможність сили струму, і якщо вона більша, ніж закладено в технічних характеристиках смартфона, то такий зарядник запросто може пошкодити акумулятор у тому разі, якщо на смартфоні виходить з ладу контролер заряду. Тому слід вивчити дані про параметри струму гаджета (зазвичай позначаються вольтами (V) і амперами (А)) – важливо, щоб у телефона і зарядки вони збігалися, проте на смартфоні параметр входу може бути більшим, ніж виходу на покупному зарядному пристрої, але не навпаки.

“Неможливо передбачити, як довго контролер заряду прослужить у режимі овердрайву на пристрої. Можливо, місяць, а можливо, прослужить вірою і правдою до кінця експлуатації. У разі його несправності починається перевитрата ресурсів акумулятора, що може призвести до здуття батареї або її розгерметизації, і навіть спровокувати пожежу”, – пояснив експерт.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ