Це дуже корисна функція, але має дві критичні недоліки: непомітне витрачання мобільного трафіку і швидкий розряд акумулятора.
Сучасні смартфони, незалежно від виробника, мають одне слабке місце: слабкий акумулятор. Незалежно від того, яким пристроєм ви користуєтеся, увечері чи вночі телефон перебуває на зарядці. А якщо йому вже більше року, то висока ймовірність, що ви заряджаєте його кілька разів протягом доби.
І часто такі проблеми пов’язані не лише зі слабкою в порівнянні з потужністю смартфонів батареєю, а й з великою кількістю функцій, які впровадив розробник нашої зручності. Не всі вони нам потрібні, проте заряд АКБ вони витрачають справно.
Одна з таких функцій в iPhone – ” Допомога Wi-Fi “. Штука дуже корисна та зручна. За її допомогою Apple досягає відмінної швидкості передачі даних на ваш пристрій навіть у тому випадку, якщо ви підключені до нестабільного WI-FI з’єднання.
Працює це дуже просто: система постійно аналізує якість з’єднання і якщо бачить якісь неполадки, непомітно перемикає вас на мобільні дані, щоб ви не відчули проблеми з інтернетом під час перегляду відео або вивчення інформації у браузері.
Ось тільки постійний аналіз якості WI-FI витрачає заряд акумулятора. Якщо пристрій новий, то ви навряд чи це відчуєте, проте на старих пристроях турбота Apple про зручність серфінгу буде відчуватися досить сильно.
Є ще один недолік. Він актуальний для тих, у кого невеликий пакет гігабайтів: смартфон непомітно витрачатиме трафік, що може призвести до неприємної ситуації: у дорозі: терміново потрібен інтернет, а його немає, тому що iPhone непомітно витратив весь трафік.
На щастя, цю функцію можна вимкнути. Якщо у вас стабільне WI-FI з’єднання будинку, ви не підключаєтеся до публічних мереж, а мобільний трафік і заряд акумулятора вам важливіші за зручність, то просто зайдіть в налаштування смартфона, перейдіть в «Стільникові дані», прокрутіть екран до кінця і натисніть повзунок поряд з параметром «Допомога Wi-Fi».
Але одразу попереджаємо: чудес чекати не варто. Старий смартфон не житиме 2 дні замість 2-х годин. Це так не працює. Однак заощадити кілька хвилин (а іноді годин) екранного часу завжди можливо.