Кожен із нас мріє про останній iPhone або Samsung. Цікаве спостереження — якось їхав у тролейбусі та зауважив, що майже у всіх останній iPhone, який коштує близько ста тисяч. Звичайно, флагманський пристрій – це не тільки круто та статусно, але й гаджет, який прослужить вам не один рік. А чи варто купувати топовий апарат? Давайте по-чесному розберемося — не забудьте передплатити мій блог і поставити лайк.
Ось купили ви, скажімо, останній iPhone – пасажири тролейбуса №10 вам заздрять. Минає рівно рік і виходить ще один новий iPhone. А виробники таких пристроїв хитрі — задню кришку обов’язково зроблять іншою, щоб була впізнаваність. І що скажуть пасажири тролейбуса №10? Ходіть зі старим смартфоном! Якщо вже брати флагмани, то міняти їх потрібно рівно раз на рік — можна навіть до релізу нового девайсу встигнути продати старий за більш непоганою ціною.
Як правило, топовий смартфон складається зі скла. Навіть невелике падіння, наприклад, на мармурову підлогу призведе до пошкодження скла. Заміна дисплея або задньої кришки може коштувати великі гроші. Практика показує, що захисне скло та гарний чохол не завжди рятують такий девайс від пошкоджень. А от якщо випадково скуповувати такий девайс у воді, то, можливо, він не підлягатиме відновленню. Сто разів подумайте, перш ніж викладати суму під 100 тисяч за смартфон!
У мене знайомий купив новий iPhone у кредит і його втратив. А кредит тепер платить та платити йому ще цілий рік. Та й прикро буде, якщо дорогий гаджет може бути втрачено. Ну і знову ж таки, дорогий смартфон – це маркер для злодюжок, які можуть не тільки звернути увагу на ваш смартфон, але і спробувати пошукати у вас інші цінності. Чи є сенс віддавати цілу зарплату за гаджет? Тут треба добре подумати! Адже дорогий апарат буде забирати багато часу на думи про те, як би його не втратити або не розбити.
А за функціоналом не так сильно відрізняється від нової. Навіть зараз можна розглядати топові гаджети, випущені кілька років тому — запасу потужності вистачить ще надовго. Багато хто не купує останній iPhone, а спеціально беруть старішу модель, адже вони мало чим між собою відрізняються. Також можна знайти хороший смартфон серед китайських брендів – є навіть такі моделі, у яких камера краща, ніж у Samsung чи iPhone (Huawei, наприклад). Висока вартість гаджета не надто виправдана — через кілька років цей девайс буде коштувати вже менше половини від початкової ціни.
Наприклад, якщо розіб’ється екран у топового девайсу, то в деяких випадках люди віддають практично 50% вартості гаджета. Тим більше зараз не все просто із запасними частинами, та й ремонт подорожчав. Та навіть банальна заміна акумулятора буде набагато дорожчою, ніж для звичайного смартфона. Багато хто вважає, що топові пристрої не ламаються, але це не так – вони можуть зламатися так само, як і будь-яке інше. А от чекати на ремонт навіть за гарантією можна довго — та й незрозуміло, як буде виконано ремонт, адже безліч сервіс центрів вже втратила свою авторизацію від материнської компанії і можуть «колгоспити» якісь свої рішення.
Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…
Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…
Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…
Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…
Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…
Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…