Чи потрібно заряджати смартфон, яким не користуєшся

Час читання: < 1 хв.

Є чимало користувачів, які прийняли рішення купити новий смартфон і при цьому зберегти старий мобільний пристрій.

Реклама

У багатьох випадках “попередній” гаджет взагалі ніяк не використовується і просто перебуває на зберіганні в шафці. У деяких людей виникає питання: “А чи потрібно заряджати цей мобільник?”

Багато користувачів не роблять цього, оскільки гаджет був заряджений до початку тривалого зберігання і перебуває у вимкненому стані. Але такий підхід є помилковим.

Періодично заповнювати рівень заряду батареї цього пристрою потрібно, інакше гаджет рано чи пізно розрядиться. Потім він увійде в стан глибокої розрядки, вихід з якого може вже й не відбутися.

Зараз читають  Небезпека мобільних додатків: як захистити свої дані та зберегти конфіденційність

Як правильно заряджати старий мобільник

Перший важливий момент: старий смартфон потрібно зарядити прямо перед “відправкою” на тривале зберігання.

Треба домогтися того, щоб рівень заряду акумулятора становив від 50 до 80 відсотків. Після цього гаджет потрібно вимкнути і покласти в шафку.

Але потрібно пам’ятати про таке: з розрядкою і падінням ємності стикається навіть батарея вимкненого смартфона.

Тому є другий важливий момент: рівень заряду батареї старого гаджета треба періодично перевіряти. Вмикайте пристрій хоча б раз на місяць. Якщо є необхідність зарядити мобільник, зробіть це.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.