5 простих, але ефективних способів покращити сигнал Wi-Fi

Час читання: 2 хв.

У новорічні канікули стабільний доступ в інтернет, запорука гарного настрою. Перегляд улюблених фільмів онлайн-кінотеатру, відеодзвінки друзям, гості, яким необхідний Wi-Fi, все це вимагає потужного сигналу бездротової мережі.

Реклама

До речі, як стверджують психологи, низька швидкість доступу до Мережі викликає стрес, який можна порівняти з тим, що люди відчувають під час перегляду фільмів жахів.

Ми розповімо про кілька простих прийомів, які допоможуть покращити швидкість Wi-Fi.

Не ховайте роутер у тумбочках, гардеробних та коморах

Сигнали Wi-Fi – це радіохвилі, будь-яка перешкода, навіть дерев’яні двері або стіна з гіпсокартону послаблює сигнал. Розташувавши роутер на відкритому просторі, ви досягнете потужнішого і стабільнішого сигналу.

Встановіть маршрутизатор якомога вище

Зазвичай сигнал Wi-Fi поширюється вбік та вниз. Ідеальний варіант для роутера – закріпити його під стелею чи поставити на високу полицю.

Тримайте маршрутизатор подалі від іншої електроніки

Сигнали Wi-Fi можуть спотворюватися, якщо роутер знаходиться поруч із телевізором, комп’ютером, мікрохвильовою піччю або іншими електронними пристроями. Намагайтеся тримати пристрій подалі від них, щоб забезпечити найкращий рівень сигналу.

Направте антени маршрутизатора в різні боки

Спробуйте направити антени маршрутизатора у різних площинах, тобто одну горизонтально, іншу вертикально. Важливо, щоб вісь антени роутера була в одній площині з антеною телефону або планшета. Звичайно, це не завжди можливо, але навіть

Оптимізуйте налаштування роутера

Виберіть інший Wi-Fi. Щоб збільшити швидкість підключення до Інтернету, спробуйте переключити маршрутизатор з Wi-Fi 2,4 ГГц на 5 ГГц. Ви отримаєте більшу пропускну здатність і менше перешкод. Тільки пам’ятайте, що частота 2,4 ГГц забезпечує більший радіус покриття при меншій швидкості, а 5 ГГц більш високу швидкість, менший радіус покриття.

Вимкніть фонові програми. Деякі програми працюють у фоновому режимі та можуть уповільнити мережеве з’єднання. Якщо вони не потрібні, відключіть їх, щоб прискорити роботу мережі Wi-Fi.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.