Як вивести смартфон із глибокої розрядки: поради експертів

Час читання: < 1 хв.

До стану глибокої розрядки може дійти мобільний пристрій, яким давно не користувалися і який давно не заряджали.

Реклама

Річ у серйозному падінні напруги і в блокуванні електричного кола повністю розрядженого акумулятора, який тривалий час залишався “у спокої”. Глибоко розряджений смартфон може не ввімкнутися.

Втім, у такій ситуації користувач не повинен панікувати. Адже врятувати пристрій цілком реально. Головне – запастися терпінням.

Як врятувати гаджет у разі глибокої розрядки

Ви не заряджали смартфон місяцями? І тут підключили до мобільника зарядний пристрій? А гаджет не ввімкнувся?

Не поспішайте вважати мобільний пристрій зламаним, а акумулятор – таким, що став непридатним!

Зараз читають  Захисне скло для смартфону - за і проти

Спершу потрібно почекати деякий час. Не виключено, що смартфон (точніше, його батарея) “оживе” вже через кілька хвилин після підключення зарядника.

Мобільник увімкнеться, а процес заповнення рівня заряду акумулятора продовжиться. Ці процеси означають, що гаджет все ж виведений зі стану глибокої розрядки і буде функціонувати.

Можливо, очікування займе цілу годину. Але якщо смартфон ніяк не “відреагував” на підключений зарядний пристрій навіть через 60 хвилин, то батарея, найімовірніше, дійсно вийшла з ладу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.