5 причин відключити домашній інтернет: вам він більше не потрібен

Час читання: 2 хв.

А чи знаєте ви, що можна не платити за домашній інтернет, якщо ви ним не користуєтеся повною мірою? Адже у кожного з нас є смартфон і в ньому є мобільний доступ до мережі. Якщо якість мобільного з’єднання у вашому будинку хороша, то можна підібрати вигідний тариф і відмовитися від кабельного провайдера, тим самим заощадивши пристойну суму. Адже у нас знову з нового року велика частина провайдерів підняла вартість тарифів.

Реклама

У вас немає комп’ютера, ноутбука і розумного телевізора

Зараз багато хто відмовляється від комп’ютерів – більшу частину завдань спокійно вирішує смартфон або планшет. А навіщо тоді в будинку Wi-Fi і кабельний провайдер, якщо можна користуватися мобільним з’єднанням? Навіть роутер не потрібен – можна “роздати” інтернет за допомогою смартфона. Також можна не платити за кабельний доступ до мережі, якщо ви користуєтеся ПК або ноутбуком дуже рідко.

Зараз у ходу телевізори, які підключаються до інтернету – можна дивитися будь-який контент, який є в мережі. У разі, якщо у вас також немає такого TV, то навіщо платити зайві гроші за кабельний доступ? Якщо у вас немає різних систем розумного будинку, таких як камери, датчики, розумні колонки, теж немає сенсу мати вдома такий доступ.

Ви не працюєте з великими обсягами даних

Наприклад, ви використовуєте домашній інтернет тільки для читання пошти і новин, і не дивитеся відео та фільми. Текстові дані разом із картинками споживають не так багато трафіку і цим даним не потрібна висока швидкість завантаження. Тоді навіщо переплачувати ще й кабельному провайдеру? Для цієї мети спокійно підійде мобільний інтернет.

До речі – у кожного мобільного оператора є свій онлайн-кінотеатр або сервіс з фільмами і телебаченням, трафік з яких не тарифікується, а оплата за такий сервіс символічна.

Зараз читають  Основні ознаки небезпечних програм для смартфонів та планшетів

Ви хочете відпочити від доступу в мережу

Вимкнення кабельного провайдера навіть на деякий час дасть змогу знизити залежність від інтернету. Особливо, якщо ви цілий день проводите в офісі за комп’ютером, то вдома можна його не використовувати. Багато провайдерів пропонують опції добровільного блокування, коли можна відключити доступ до з’єднання на якийсь певний період часу.

Прийшли з роботи додому, а всі ваші гаджети не працюють – як це прекрасно зайнятися домашніми справами, а не знову дивитися в черговий екран.

Можна попросити пароль від Wi-Fi у сусіда

У разі, якщо ви дружите з сусідами і не дуже активно використовуєте домашній доступ до мережі, то можна попросити пароль до Wi-Fi у сусідів і за наявності хорошого сигналу користуватися чужим інтернетом. Відразу скажу нюанс – якщо пароль від роутера просять у вас, то ви маєте розуміти, що відповідальність у разі будь-яких проблем нестимете ви.

Наприклад, якщо ваш сусід використовуватиме ваш доступ у незаконних цілях, то прийдуть саме до вас. Деякі провайдери можуть блокувати абонента за те, що він надає доступ до мережі третім особам, але зазвичай це буває рідко, хоча закон забороняє роздавати інтернет без ідентифікації.

Ви часто виїжджаєте

У разі, якщо ви часто не користуєтеся інтернетом, то його можна тимчасово вимкнути – потрібно уточнити у провайдера можливість добровільного блокування.

P.S. Коли з’явиться 5G, то звичайний провайдер більше не буде потрібен.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.