Як виправити зависання iPhone в аварійному режимі SOS

Час читання: 2 хв.

Яблучні смартфони славляться надійністю та безперебійною роботою. Однак навіть вони іноді збояться. Найчастіше зустрічається проблема зависання iPhone в режимі екстреної допомоги SOS, через що користувач стикається з безліччю проблем. Вирішується ця неприємність за допомогою AimerLabFixMate.

Реклама

Що робити, якщо завис Айфон? Для початку слід розуміти причини зависання смартфона. Найчастіше це відбувається через автоматичну активацію режиму SOS на Айфоні через:

 • випадкового натискання апаратних кнопок;
 • системної помилки чи програмного збою;
 • злому джейлбрейку;
 • помилок поновлення ОС;
 • шахрайського ПЗ;
 • шкідливих програм.

Відновлення працездатності Айфона, який застряг у режимі екстреної допомоги, є досить складним завданням для непідготовленого користувача. Найпростіше в такому випадку – це використання програмного інструменту AimerLabFixMate, який створений спеціально для вирішення проблем iOS.

Щоб розблокувати Айфон SOS-режиму, потрібно діяти за таким алгоритмом.

 1. Завантаження та встановлення AimerLabFixMate на ПК. Важливо використовувати ту версію утиліти, яка відповідає “операційці” пристрою.
 2. Підключення смартфона до комп’ютера за допомогою кабелю USB.
 3. Запуск програми AimerLabFixMate, після чого iPhone стане видно на основному екрані цієї утиліти.
 4. Перейдіть до розділу “Виправити проблеми з ОС iOS” та натисніть кнопку “Пуск”.
 5. Вибір режиму “Стандартне” або “Глибоке” (залежить від серйозності проблеми) відновлення системи.
 6. Завантажує пакет прошивки, запропонований AimerLabFixMate за результатами тестування пристрою.
 7. Установка прошивки та автоматичне відновлення працездатності смартфона.

Після завершення такого ремонту пристрій на операційній системі iOS повинен працювати бездоганно, оскільки проблема зависання має бути усунена.

На завершення відзначимо лише, що сьогодні користувачам доступні дві версії AimerLabFixMate – стандартна та просунута. У першому випадку йдеться про безкоштовне програмне забезпечення з основним функціоналом, а в другому – про платну утиліту з розширеним набором функцій, що дозволяє повністю усувати будь-які проблеми iOS. Версія PRO – це на сьогоднішній день найефективніше рішення для відновлення працездатності яблучних смартфонів без втрати даних, аналогів якому не існує.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.