Як зробити так, щоб батарея смартфона працювала довше: ефективні поради

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Не всі власники смартфонів дбають про належну роботу своїх гаджетів.

Реклама

Найбільшою проблемою майже всіх пристроїв є акумулятор. Щоб уникнути проблем з ємністю, фахівці рекомендують заряджати смартфони з певною періодичністю.

Існує кілька думок щодо того, коли заряджати мобільний телефон, але найкращою вважається тактика 20-80. Це означає розряджати телефон щонайменше на 20% і заряджати до 80%.

Інший варіант – 50-70%. Якщо заряджати смартфон поступово протягом дня, то батарея прослужить набагато довше.

Наприклад, літій-іонний акумулятор може зберігати працездатність від 0% до 100% протягом приблизно 500 повних зарядок; якщо його розряджати і заряджати багаторазово по 50% циклів, термін служби акумулятора збільшується втричі.

Водночас цей спосіб вимагає заряджання смартфона кілька разів на день і не підходить для користувачів, які не мають поблизу розетки або док-станції.

Крім того, цей спосіб неефективний без спеціального додатку для відстеження рівня заряду. Загалом, обидва способи мають свої плюси і мінуси, і вибір залежить від особистих потреб і стилю використання мобільного телефону.

Головне пам’ятати, що мобільні телефони краще працюють і довше зберігають працездатність акумулятора, якщо заряд часто поповнюється в межах середнього діапазону.

Отже, відповідь на питання, як не зіпсувати акумулятор мобільного телефону, проста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Лужна Софія
Лужна Софія
Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: