Названо 4 способи, як можна легко “вбити” акумулятор будь-якого смартфона

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Багато хто не уявляє собі життя в сучасному світі без мобільного пристрою, функції якого давно вийшли за рамки простих телефонів.Тому буде дуже некомфортно, якщо у вас розрядиться акумулятор або вийде з ладу в невідповідний момент. У той же час, щоб батарея служила довше, потрібно дотримуватися 4 простих правила.

Реклама

Як говориться в статті, навіть якщо ми намагаємося захистити гаджети, є популярні помилки, які ми робимо щодня, тим самим скорочуючи термін служби наших телефонів.

Варто відзначити, що найбільше акумулятори телефонів не люблять 2 речі: високі або низькі температури і скачки напруги, тому всі перераховані нижче причини так чи інакше пов’язані з цим.

Дешевий зарядний пристрій

Мабуть, найпоширеніша порада для всіх користувачів телефонів – використовувати лише ті пристрої, які схвалені для конкретної моделі. Справа в тому, що недорогий зарядний пристрій можна зібрати з неякісних деталей, які можуть зламатися самі по собі, і при цьому забрати телефон з собою. Навіть якщо цього не станеться, зарядка може поступово пошкодити акумулятор, що неминуче позначиться на його роботі.

Зарядка в чохлі

Під час зарядки акумулятор може нагрітися, що вже неприємно, але якщо телефон не може швидко охолонути, це може бути неприємно подвійно.

Нічна зарядка

Більшості літій-іонних акумуляторів у сучасних телефонах потрібно 100 годин для зарядки від нуля до 1-2 годин, тому не варто тримати телефон підключеним до мережі. Це не тільки збільшує ризик підхопити стрибок напруги, але і збільшує навантаження на акумулятор, що призводить до непотрібного перегріву. Тому звичка підключати телефон до мережі перед відходом до сну пристрою не допоможе.

Розрядка до нуля

Перш ніж підключати телефон до мережі, не чекайте, поки телефон повністю розрядиться. Загалом, для економії заряду акумулятора рекомендується не знижувати рівень заряду телефону до 20% або менше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: