Як очистити Android повністю та видалити все з телефону

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

В даний час питання збереження різних даних, як і захисту персональної інформації, актуальне як ніколи. При цьому користувачі смартфонів повинні чітко розуміти, що будь-яка інформація на цьому пристрої може бути видалена як частково, так і повністю. Для цього використовують різні методи, вибір яких залежить від того, коли конкретні дані були збережені в телефоні.

Реклама

Щоб отримати потрібну інформацію про збережені дані, слід використовувати стандартну програму «Провідник», яка іноді ще носить назву «Файли» або «Диспетчер файлів». Знайшовши та активувавши «Провідник», необхідно:

 • знайти ті папки або файли, які підлягають усуненню;
 • виділити вибрані дані, затиснувши пальцем їх іконки;
 • активувати клавішу “видалення” та підтвердити цю дію.

Даний алгоритм є найбільш надійним і простим у випадках, коли необхідно позбавитися непотрібних даних у вашому смартфоні. При цьому аналогічну операцію можна виконати за допомогою комп’ютера.

Щоб очистити телефон, видалити взагалі все, треба:

 • підключити телефон до ПК;
 • відкрити внутрішній накопичувач пристрою за допомогою провідника на Windows;
 • вибрати та виділити видалені папки та/або окремі файли;
 • натиснути праву кнопку мишки;
 • підтвердити видалення файлів.

Після виконання вказаних операцій із пам’яті телефону зникнуть усі вибрані файли. Однак, цей метод має свої мінуси. Він незручний, оскільки вимагає наявності комп’ютера або лептопа, а також кабелю підключення. Також метод не дозволяє повністю очистити Android, оскільки на смартфоні будуть збережені дані облікових записів, а також їх паролі.

Це означає, що видалення так само підходить лише для випадків, коли видаленню підлягають медіафайли. В інших випадках потрібно вдатися до методу глибокого очищення.

Повне очищення

Варіант, який передбачає безслідне видалення файлів на пристроях з ОС Android, вимагає скидання налаштувань до початкових (заводських) передустановок. У такому випадку смартфон позбавиться даних про всі облікові записи.

Як очистити Андроїд від сміття повністю:

 1. Входимо в налаштування.
 2. Відкриваємо підрозділи “Про телефон” та “Скидання”.
 3. Погоджуємося “Видалити всі дані”.
 4. Вводимо пароль та підтверджуємо дію.

Це єдиний спосіб повністю очистити смартфон від усіх заводських даних. Але він вимагає, щоб пристрій був заряджений щонайменше на 30%. В іншому випадку нічого не вийде.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Лужна Софія
Лужна Софія
Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: