Це не зашкодить акумулятору: як правильно зарядити телефон

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Багато хто боїться заряджати телефон на короткий час, щоб не нашкодити акумулятору. Але це всього лише міф. Навпаки, короткий цикл зарядки телефону не зашкодить пристрою, а допоможе йому.

Реклама

Багато користувачів, побоюючись виймати гаджет завчасно, намагаються заряджати телефон до тих пір, поки батарея не досягне 100%, але це серйозна помилка. Експерти не рекомендують чекати, поки він повністю розрядиться і зарядиться. Це буквально вбиває акумулятор.

На старих телефонах, по суті, акумулятор Не розрахований на неповну зарядку і переривчасту зарядку, і насправді ємність акумулятора може поступово зменшуватися, але сучасні гаджети істотно відрізняються від своїх попередників.

Зараз експерти кажуть, що зарядка телефону за короткий сеанс, навпаки, корисна. Тому, якщо ваш телефон заряджається лише кілька хвилин, а через деякий час ви робите невелику зарядку, вам взагалі нема про що турбуватися.

Варто додати, що телефон повинен бути заряджений нижче 80% і розряджений не менше ніж на 20%. Краще не залишати пристрій зарядженим на ніч.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Лужна Софія
Лужна Софія
Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: