Статті

Де і як правильно зберігати контакти, щоб їх не втратити?

Share
Час читання: 3 хв.

При раптовій поломці або втраті смартфона власник може втратити всі контакти, які на ньому зберігалися. Де і як правильно зберігати номери телефонної книги мобільного пристрою?

Збережені на телефоні номери можуть знаходитися в різних джерелах. Від вибору місця зберігання залежить, чи зможе власник отримати доступ до своїх контактів, якщо з мобільним пристроєм щось трапиться. На кнопкових телефонах варіанти обмежуються або внутрішньою пам’яттю гаджета, або його SIM-карткою. На смартфонах можливостей куди більший, отже, і вищий шанс не втратити номери потрібних людей у ​​разі непередбачених обставин.

Перенести номери на SIM-картку

Найпоширеніший спосіб зберігання контактів полягає у перенесенні їх на SIM-картку. У цьому випадку навіть при поломці смартфона власник зможе витягнути її зі слота, вставити в інший пристрій і отримати доступ до всіх номерів. Однак цей спосіб має кілька серйозних мінусів:

  • Вільне місце на SIM-карті обмежено приблизно 100-200 номерами. При цьому перевірити, скільки місця залишилося, не вийде, оскільки ця можливість не передбачена.
  • Якщо смартфон не зламається, а, наприклад, загубиться або вкрадений, то номери на SIM-карті в ньому також будуть втрачені.

Одна з небагатьох можливостей повернути свої контакти, якщо власник втратив телефон разом із SIM-карткою – замовити деталізацію дзвінків у стільникового оператора. У цьому випадку потрібно вручну переглянути цей список і вичленувати номери, збережені в контактах.

Щоб зберегти номер на SIM-карті, потрібно або спочатку вказати її як місце зберігання, або відкрити налаштування всіх контактів і вибрати пункт «Контакти на SIM-карті», «Пам’ять за замовчуванням» або інший схожий – назва може змінюватися в залежності від бренду телефону. Далі залишається вказати потрібну SIM або вибрати дію “Додати”.

Зберегти номери у хмарному сховищі

Простий та безпечний спосіб зберегти контакти на смартфоні – синхронізувати їх із хмарним сховищем. Так як більшість смартфонів використовуються за допомогою Google-аккаунта, зберігати контакти можна в однойменному сервісі. В цьому випадку:

  • Нові контакти автоматично зберігатимуться у хмарному сховищі, додавши їх до телефону.
  • Доступ до контактів можна отримати з будь-якого пристрою під час входу до свого облікового запису Google.
  • Номери не загубляться навіть при втраті смартфона та SIM-картки.

Для синхронізації своїх контактів з сервісом Google, достатньо зайти в налаштування смартфона, знайти розділ «Користувачі та акаунти», потім вибрати свій обліковий запис Google (увійти до нього, якщо вхід не було зроблено раніше) і поставити галочку навпроти пункту «Контакти» та « Дані контактів».

Синхронізація відбуватиметься час від часу, але її можна запустити і вручну – у цьому ж меню натиснути на кілька точок у кутку екрана та вибрати пункт «Синхронізувати».

Також зручно будь-якої миті отримати доступ до контактів, наприклад, з ПК. Для цього потрібно перейти за посиланням contacts.google.com та авторизуватися у своєму обліковому записі.

Зберегти контакти на обліковому записі телефону

Багато брендів на початку використання смартфона вимагають створити обліковий запис для сервісів свого виробника, наприклад, Samsung, Huawei, Xiaomi та інші. Також у них можна зберегти номери зі свого списку контактів. Для цього в налаштуваннях контактів потрібно вказати місце зберігання свого облікового запису.

Однак вибирати цей варіант рекомендується, лише якщо у майбутньому власник планує використовувати смартфони цього ж бренду. У такому разі повернути доступ до важливих номерів буде просто — достатньо увійти на свій акаунт на новому телефоні і контакти перенесуться на нього. На деяких пристроях власнику доведеться імпортувати їх самостійно, тобто. зайти в налаштування контактів, вибрати пункт «Імпорт» та обрати свій обліковий запис.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024