Чому в рекламі Apple завжди однаковий час на всіх гаджетах

Якщо ви коли-небудь звертали увагу на рекламу продукції Apple, то, можливо, помітили, що на всіх пристроях, чи то iPhone, чи то iPad, чи то Mac, завжди показується один і той самий час – 9:41 ранку.

Це не випадковість, а радше ретельно продуманий хід, характерний для Apple, компанії, відомої своєю увагою до деталей.

Історія цієї фішки почалася ще 2007 року, коли Стів Джобс уперше представив iPhone. Презентація розпочалася о 9:00 ранку, і приблизно за 42 хвилини на екрані за спиною Джобса з’явився перший iPhone, який показував час 9:42 ранку.

Цей момент став революційним для індустрії смартфонів, і Apple вирішила відзначити його, встановивши час 9:42 ранку на всіх своїх рекламних зображеннях.

Однак у 2010 році, з випуском першого iPad, компанія змінила час на 9:41 ранку. Скотт Форсталл, колишній керівник iOS, пояснив, що Apple спеціально планувала свої презентації так, щоб кульмінаційний момент наступав приблизно через 40 хвилин.

Сьогодні, незважаючи на те, що великі анонси Apple не завжди відбуваються рівно через 40 хвилин після початку заходу, традиція показувати 9:41 ранку на всіх пристроях триває.

Виняток становить Apple Watch, який у рекламі показує час 10:09, що, як припускають, символізує його перевагу над іншими годинниками, які показують 10:08.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я