Чи є різниця між вимиканням MacBook і переведенням його в режим сну

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Власники MacBook часто задаються питанням: чи краще вимикати ноутбук або залишати його в режимі сну?

Реклама

Нещодавно опублікована стаття на SlashGear розглядає переваги та недоліки обох варіантів.

Режим сну являє собою не просто затемнення екрана. Майже всі компоненти пристрою переходять у режим зниженого енергоспоживання. Коли користувач повертається, він може миттєво продовжити роботу, немов ніколи не йшов.

Цей режим також допомагає знизити знос пристрою, пов’язаний із постійним увімкненням і вимкненням. Крім того, режим сну споживає значно менше енергії, ніж необхідно для повного вимкнення та увімкнення MacBook.

Вимкнення також має свої переваги. Коли MacBook повністю вимкнений, він не споживає електроенергію, що може бути важливо для економії електрики.

Вимкнення також запобігає перегріванню пристрою, який може виникати під час тривалої роботи. Крім того, повне вимкнення забезпечує “перезавантаження” системи, очищаючи оперативну пам’ять і покращуючи загальну продуктивність.

Зрештою, вибір між вимкненням і режимом сну залежить від особистих уподобань і обставин користувача. Хоча часте вимкнення комп’ютера не рекомендується, більшість експертів радять перезавантажувати MacBook кожні кілька днів для підтримки ефективності роботи.

 

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: