5 причин, чому треба видалити WhatsApp просто зараз

У кожного додатка є свої плюси і мінуси. У цій публікації ми розглянемо WhatsApp – найпопулярніший месенджер у всьому світі. Безсумнівно, “зелений” посідає 1 місце за використанням – у будь-якого користувача, який має смартфон, обов’язково буде встановлено WhatsApp.

Але завжди знайдеться 5 причин видалити цей месенджер і забути про нього – про це зараз вам розповім. А для тих, хто читає мій блог уперше – прошу підписатися, щоб не пропустити цікаві публікації та огляди.

Причина №1 – Текстове листування набридло

Чи будете ви спілкуватися з людиною голосом так само, як спілкуєтеся за допомогою текстового листування? Навряд чи. Чи будете телефонувати людині, коли побачите її в соціальній мережі просто, щоб сказати “Доброго ранку”? Навряд чи. А тепер проаналізуйте, скільки ви часу витрачаєте саме на порожнє спілкування – упевнений, що майже кожен щонайменше годину на день витрачає на, мабуть, безглузде листування.

Видаливши WhatsApp і повідомивши друзям і рідним, що вас більше немає в цьому месенджері, ви впізнаєте тих людей, яким ви не байдужі. Чи зателефонують вони вам? Хороший соціальний експеримент.

Причина №2 – Голосові повідомлення набридли

Багато хто любить спілкуватися голосовими, але не завжди є можливість прослухати таке повідомлення. Та й не завжди хочеться слухати голосове, адже текст більш ємний, а в голосовому дуже часто присутні зайві емоції та слова паразити. Але як сказати співрозмовнику, щоб він не надсилав голосові? Та ніяк – для багатьох це зручно. А ось слухати їх точно не завжди зручно, а іноді навіть не хочеться. Видаливши WhatsApp ви позбавите себе можливості слухати такі повідомлення, а ті, хто любив записувати голосові, нехай тепер дзвонять тоді, коли їм потрібно!

Причина №3 – Статуси набридли

Не так давно у WhatsApp стало можна публікувати статуси. І багато хто став цим користуватися. Інший раз відкриваєш месенджер і просто цілий список статусів у стилі “Я поїла”, “Я сфотал сонечко”, “А я гантелю взяв у руки”. Чи потрібна вам ця інформація? Ні, але спокуса завжди є подивитися, що там у друга або родича, а на це часом йде багато часу. А ось не буде месенджера і не потрібно буде переглядати ці історії.

Причина №4 – втекти в Telegram

За всієї популярності зеленого месенджера, проект Павла Дурова Telegram завжди йтиме на крок попереду. Щонайменше, “телега” працює швидше за WhatsApp і більш функціональна. Взяти різні канали та групи – можна знайти групу за будь-якими інтересами і обговорити те, що хочеться. Можна більше не читати новини – у кожного ЗМІ обов’язково є новинний канал у Telegram.

А до чого тут видалення WhatsApp? Та до того, що спілкуватися у двох месенджерах буде складніше.

Причина №5 – У ньому стало занадто багато спаму

Не знаю як у вас, але особисто в мій WhatsApp щодня приходить від 1 до 10 спам-повідомлень від різних “бізнес-акаунтів” і не тільки. Також трапляються випадки шахрайства, особливо з-за кордону. Чомусь до Telegram різні темні особистості ще не добралися, принаймні за рік мені прийшло всього 3 спам-повідомлення, а у WhatsApp дуже багато.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я