Хто і навіщо купує старі смартфони

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Ринок смартфонів казково величезний, моделі постійно виходять нові та відповідно така ж кількість застаріває. Вони перестають оновлюватися, а згодом програми перестають оновлюватися. Потім взагалі цими додатками неможливо користуватися.

Реклама

Показовий додаток YouTube спочатку відпадає сам додаток, потім можна користуватися через браузер, а потім і там не виходить запустити цей відеосервіс. Але всі ці смартфони продовжують мати попит, навіть застарілі моделі. На вторинному ринку зазвичай все це можна знайти на OLX або в різних роздрібних магазинах (або ломбардах), які реалізують б.у. техніку.

Звичайно, поняття застарілого смартфона дуже розпливчасте. Багато пристроїв хоч і застаріли, але їх можна використовувати ще довго і без обмежень. Я думаю, у багатьох є такі старі смартфони, якими можна ще успішно користуватися. Та камера гірша, акумулятор слабенький, не такий швидкий тощо. Але використовувати можна за призначенням.

Далі розберемо прямий зовсім застарілі смартфони, які позбавлені будь-яких оновлень системи та практично всіх додатків.

На все є свій покупець і всі різні фінансові можливості. Відповідно, ціна на такі смартфони стає дуже низькою. Відповідь на запитання навіщо купують такі смартфони досить проста. Такі смартфони хоч і стають обмеженими у функціоналі через відсутність можливості оновитись, але функцію простого телефону у них залишаються. Та й існують деякі хитрощі, щоб запускати деякі версії програм на старих смартфонах. І, відповідно, ще якийсь час користуватися ними. Навіть із обмеженим функціоналом.

І виходить можна отримати звичайну дзвонилку з набором якихось додаткових функцій, камери там і решти. Все це можна сказати за копійки. Але з іншого боку звичайна кнопкова “дзвонилка” була б набагато ефективнішою, в основному за рахунок акумулятора, який точно триматиме заряд довше, ніж застарілий смартфон, де споживання на порядок вище.

Звичайно, є й інші варіанти, через які купують ці застарілі смартфони. У статті нижче пропонував варіанти.

Але розуміючи всі ці можливості, я все ж таки відмовляюся від використання подібних пристроїв. Краще користуватися сучасними смартфонами та нічим себе не обмежувати. Тим більше, ці покупки разові і на кілька років, за умови дбайливого використання. Можна продати свої старі смартфони та купити один новий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Лужна Софія
Лужна Софія
Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: