Як правильно висушити намоклий порт смартфона

Смартфони – наші найвірніші друзі по життю. Ми ходимо по магазинах, в кіно, на прогулянки, разом спимо, разом ходимо в туалет. І навіть приймаємо разом ванну. Однак у ванній кімнаті смартфони часто намокають, і якщо екран можна витерти, і нічого не станеться, то якщо вода потрапить у зарядний порт смартфона, ваш кишеньковий друг може “здригнутися”.

Якщо ваш смартфон впав у воду, важливо діяти швидко, щоб запобігти пошкодженню пристрою. По-перше, вимкніть телефон і вийміть акумулятор (якщо це можливо). Потім обережно струсіть мобільний телефон протягом декількох секунд, щоб видалити надлишки води. Потім протріть зарядний порт і всі інші отвори ватним тампоном або м’якою тканиною.

Не сушіть мобільний телефон феном або стисненим повітрям. Вони можуть пошкодити внутрішні компоненти та розплавити друковані плати. Також не підключайте зарядний пристрій, доки телефон повністю не висохне.

Щоб прискорити процес сушіння, покладіть мобільний телефон на бік у тепле, добре провітрюване місце. Ви також можете використовувати силікагель, який добре вбирає вологу.

Якщо ваш мобільний телефон не вмикається після падіння у воду, не намагайтеся полагодити його самостійно. Віднесіть його в сервісний центр.

Додаткові поради:

  • Якщо ви використовуєте чохол для телефону, зніміть його перед тим, як розпочати сушіння.
  • Якщо вода потрапила на екран телефону, не натискаючи на екран, акуратно протріть його. Або просто дайте йому висохнути природним чином.
  • Якщо ви не впевнені, як правильно висушити телефон, зверніться за допомогою до фахівця. Це необхідно зробити, якщо пристрій стало погано працювати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я