Ми завжди розуміємо, як врятувати від холоду себе : одягаємо вовняні шапки, кутаємось у пухнасті пледи і включаємо обігрівачі. Але як захистити від холоду смартфон , що теж реагує на мороз, не завжди зрозуміло.
Тримайте смартфон у кишені
Коли ви користуєтесь смартфоном взимку на вулиці, а потім заходите в опалювальне приміщення, всередині корпусу може з’явитися волога. Через це гаджет починає гірше працювати, а можливість швидкої поломки збільшується. Тому на холоді намагайтеся тримати пристрій ближче до себе .
А якщо вам майже завжди потрібно залишатися на зв’язку, відповідати на дзвінки та повідомлення, надягніть на смартфон утеплений чохол . Хоча такі чохли і бувають різних дизайнів, насамперед звертайте увагу саме на матеріал. Чохол із тканини захищатиме пристрій так само, як пуховик захищає вас, утворюючи навколо «подушку» нагрітого повітря. А чохол зі шкіри або замші пом’якшить падіння смартфона, ймовірність яких узимку набагато вища.
Не заряджайте смартфон, коли він змерз
Перед заряджанням гаджета його спочатку потрібно відігріти до кімнатної температури. Інакше відбудеться різкий перепад температури, адже під час заряджання холодний гаджет швидко нагрівається. Це, як пам’ятаємо, призводить до утворення конденсату. А волога і сильний струм не просто скорочують термін служби акумулятора, але значно підвищують ризик короткого замикання.
В ідеалі відразу після приходу з вулиці дайте смартфон у спокої на 20–30 хвилин і дочекайтеся, поки він зігріється. Тільки не кладіть його біля батареї чи обігрівача.
Купуйте рукавички для сенсорних екранів
Зі спеціальними рукавичками вам не потрібно гаяти час на те, щоб знімати їх по кілька разів заради пари натискань на екран. До того ж, з ними не доведеться вибирати між:
-
“не користуватися смартфоном на вулиці взагалі”;
-
«відморозити пальці під час набору повідомлення та впустити гаджет у сніг».
Завдяки тому, що дисплей навіть через тканину реагує на торкання пальців у рукавичках для сенсорних екранів.
Як працюють ці рукавички? Екран зчитує дотики пальців, як і при роботі з гаджетом без рукавичок, за рахунок спеціальних струмопровідних волокон, які вплетені в кінчики пальців. У результаті ви можете без обмежень користуватися смартфоном взимку на вулиці.
Перевірте стійкість смартфона до холоду
Крім перелічених порад смартфону допомагають впоратися з морозами ще й його характеристики. Великим плюсом буде обсяг акумулятора – понад 4000 мА·год. Чим потужніший акумулятор, тим нижчою є ймовірність, що смартфон відключиться на морозі. Навіть якщо в нього залишилося мало заряду.