Китайські смартфони завжди притягували увагу користувачів. Низькі ціни, непогана якість, довговічність – все це непогано підкуповує. Але погодьтеся, було б нерозумно, щоб компанія виробляла затребувані гаджети собі у збиток.
Ні для кого не секрет, що левова частка китайських компаній економить на “залізі” телефону. Замість більш якісного і, природно, більш дорогого Qualcomm Snapdragon, вони ставлять MediaTek. У плані продуктивності він не виграє у дорого сегмента процесорів, але в плані ціни – значно відірвався. Але вам не здається, що краще трохи переплатити і купити більш здатний до навантажень смартфон? Ціна звичайно ж підкуповує, але краще зробити вибір на користь Qualcomm. Недорогі смартфони на базі такого процесора є і в Xiaomi, і в Huawei, і в OnePlus, вони не обмежуються однією моделлю – завжди є з чого вибрати і порівняти.
Те саме можна сказати і про модулі камер. Найчастіше, китайці ставлять у свої телефони сенсор камери від Sony. Пояснити це можна тим, що японці “віддають” свої розробки за доступну ціну. В екранах “китайфонів” стоять дешеві IPS-матриці. Говорити про якість такого дисплея навіть не варто.
Однією з причин дешевизни є дешева робоча сила. Усім відомо, що китайські робітники працюють практично “за копійки”. Також, відомі китайські бренди виробляють свої телефони на батьківщині. Перевага в тому, що китайцям не доводиться витрачати величезні гроші на логістику, від чого всі збережені гроші вони пускають у виробництво.
Компанії з “Піднебесної” не використовують надбавку для додаткового заробітку. Всю продукцію від азіатської країни ви можете купити за початкову вартість від виробника. Чого не скажеш про популярні бренди.
Такі “монстри” в бізнесі, як Samsung, Apple, Sony нерідко вдаються до рекламних кампаній. Apple – вибудовувала свою рекламну кампанію роками, за рахунок чого ви не часто можете побачити рекламу нового айфона в руках у відомих людей. Яблучна кампанія сама себе продає і їй не потрібні посередники. Чого не скажеш про китайських колег. Так, безумовно реклама є, але вона не така дорога, як у вищесказаних компаній. Китайці не вдаються до таких радикальних методів реклами, за рахунок чого вкладають усі кошти в розвиток виробництва.
Після прочитання цієї статті ви напевно подумали, що не варто купувати телефон від китайських виробників, але це не так, частково. Перед вибором обов’язково подивіться огляди в Ютубі, знайдіть ще пару моделей і порівняйте їх. Також не варто купувати телефони від маловідомих брендів – ви ризикуєте залишитися з “цеглою”. Придивляйтеся до смартфонів від Xiaomi, Meizu, Huawei, OnePlus – купивши смартфон від них, ви точно не залишитеся обдуреними.
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…
Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…
Google заявила про рішення припинити показувати політичну рекламу в Європейському Союзі, починаючи з жовтня 2025…