Більшість власників мобільних телефонів і смартфонів мають шкідливі звички.
Дозвольте пояснити, чому це може призвести до проблем і поломки вашого пристрою.
Звичайно, дуже зручно не шукати по всьому будинку зарядний пристрій. Але ця лінь може зіграти з нами злий жарт.
Зарядка продовжує споживати електроенергію
Зарядний пристрій, залишений у розетці, все ще працює і продовжує споживати електроенергію навіть після того, як мобільний телефон відключений. Це не такий вже й енергоємний пристрій, але якщо порахувати енергоспоживання приладів, залишених увімкненими, коли вони не використовуються, то воно не таке вже й мале.
Безпека перш за все
Виробники зарядних пристроїв попереджають користувачів про необхідність вимикати зарядний пристрій одразу після використання і додають до нього інструкцію, але мало хто її читає. Сучасні якісні пристрої мають вбудований протипожежний захист, але бувають і неприємні винятки.
Важливо знати, що якщо зарядний пристрій нагрівається, коли його щойно увімкнули в розетку, пристрій необхідно вимкнути з розетки.
Ризики
Певні ризики присутні завжди, наприклад, стрибки напруги і короткі замикання в мережі. Такі інциденти можуть навіть призвести до пожежі.
Стрибки напруги також можуть спричинити несправність або пошкодження обладнання. Хоча ймовірність цього не дуже висока, все ж необхідно контролювати свою поведінку і вимикати пристрій.
Від такої практики також потрібно відмовитися, якщо в будинку є маленькі діти або домашні тварини.
Зниження ефективності пристроїв
Якщо зарядний пристрій залишається постійно підключеним, то з часом зарядка пристрою займе більше часу.
Щоб продовжити життя гаджетів, експерти радять правильно їх підключати. Спочатку необхідно підключити мобільний телефон до зарядного пристрою, потім увімкнути їх разом і вимкнути у зворотному порядку.