Як відстежити, скільки часу ви працюєте за iPhone, iPad або iPod touch

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Багато хто проводить години перед екраном свого iPhone, iPad або iPod touch бездумно прокручуючи стрічку новин у соціальних мережах або граючи в ігри.

Реклама

Ще б пак: з кожним роком розробники додатків старанно працюють над тим, щоб зробити свої продукти ще більш привабливими для користувачів. Барвистий дизайн, захоплюючий геймплей і можливість постійного підключення до інтернету роблять ці пристрої справжніми “магнітами” для нашої уваги. Як дізнатися екранний час і проконтролювати його?

Контроль над часом, проведеним за екраном

Якщо ви хочете залишатися в курсі подій і контролювати використання свого пристрою, то додаток Screen Time – це те, що вам потрібно. Ви можете встановити обмеження для відповідального використання пристрою, а якщо ви батьки, то навіть встановити батьківський контроль для управління пристроєм вашої дитини.

Screen Time – ідеальне рішення. Цей комплексний засіб, інтегрований в iOS, дає змогу отримувати миттєві звіти, в яких точно вказано, скільки часу витрачається на додатки, веб-сайти та інші завдання на пристрої.

Як увімкнути “Екранний час” на iPhone, iPad або iPod touch, виконайте такі дії:

  • Зайдіть у “Налаштування”, потім “Екранний час”.
  • Натисніть “Час увімкнення екрана”.
  • Нарешті, виберіть “Це мій пристрій” або “Це пристрій дитини”.

Денні ліміти використання

Можна встановити обмеження для конкретного додатка, щоб користуватися ним не довше встановленого часу щодня.

Ці обмеження оновлюються щодня опівночі і можуть бути видалені в будь-який час.

Контроль контактів, з якими можуть спілкуватися діти

Обмеження на спілкування дають змогу контролювати, з ким ваші діти можуть спілкуватися протягом дня або під час простою, водночас обмеження застосовуються до контактів “Телефон”, FaceTime, “Повідомлення” та iCloud. Номери екстрених служб завжди дозволені, і контакти iCloud мають увімкнути цю функцію.

Видалення додатків, якщо необхідно

Функція “завжди дозволено” гарантує, що певні додатки, як-от “Телефон”, “Повідомлення”, FaceTime і Карти, завжди будуть доступні за замовчуванням, навіть під час простою або коли встановлено обмеження додатків. За необхідності користувачі можуть видалити їх.

Керування контентом і обмеженнями

Обмеження контенту і конфіденційності надають користувачам можливість блокувати невідповідний контент, покупки і завантаження, а також встановлювати необхідні налаштування конфіденційності. Наприклад, управління покупками в iTunes і App Store, приховування застосунків, обмеження доступу до відвертого контенту та налаштування Siri і Game Center.

Розділи “Конфіденційність” і “Дозволити зміни” також слід подивитися, щоб гарантувати, що конфіденційна інформація залишається закритою, а важливі налаштування залишаються незмінними. Вимкнення опцій у цих розділах може виявитися необхідним для дітей молодшого віку.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ