Здавалося б, немає нічого простішого, ніж поставити телефон на зарядку і дочекатися, коли він набере заповітні 100%. Однак навіть у цього нехитрого процесу є свої фішки. Адже сучасні смартфони пропонують різні функції зарядки. Про деякі з них ви напевно чули, але в представленому нижче списку є місце відкриттям, здатним раз і назавжди змінити ваше ставлення до процесу відновлення енергії мобільних пристроїв.
Багато сучасних смартфонів підтримують функцію швидкого заряджання. Вона значно прискорює процес відновлення енергії і зазвичай не вимагає ніяких маніпуляцій з боку користувача, адже найчастіше достатньо лише підключити до пристрою адаптер живлення відповідної потужності. Але іноді виробники обмежують струм, що подається, а для зняття швидкісних кайданів потрібно активувати функцію примусово:
Якщо нічого подібного у ваших налаштуваннях немає, отже, виробник не обмежує швидкість відновлення енергії, і швидка зарядка на телефоні працює за замовчуванням.
Ще одна фішка смартфонів – функція бездротової зарядки. Зазвичай вона присутня лише на дорогих пристроях. Однак нещодавно ми робили добірку дешевих смартфонів із бездротовою зарядкою, де ви зможете знайти модель на свій гаманець.
Вмикати бездротову зарядку в налаштуваннях Андроїд не потрібно. Вона запрацює автоматично, щойно ви покладете свій пристрій на майданчик відповідного ЗП. Якщо у вас немає впевненості в тому, що смартфон оснащений бажаною функцією, прочитайте наш текст, у якому ми розповідали, як перевірити підтримку бездротової зарядки.
Виключно програмною є функція безпечної зарядки. Також виробники називають її розумною або інтелектуальною. Суть цієї фішки зводиться до того, що процес відновлення енергії ділиться на два етапи. Якщо ви підключаєте смартфон до електромережі вночі, то спочатку він заряджається приблизно на 80%, а решту відсотків набирає за кілька хвилин до моменту вашого пробудження.
Такі нехитрі маніпуляції допомагають продовжити термін служби акумулятора. Якщо ви не заряджаєте телефон вночі, то ніякої користі не буде. Але знання про те, як увімкнути розумну зарядку, все одно не стане зайвим:
Потрібної опції немає? Значить, виробник вашого смартфона не вважав за потрібне інтегрувати її. Але, як ми вже з’ясували раніше, розумна зарядка є актуальною тільки під час підключення мобільного пристрою до розетки вночі, коли він протягом кількох годин споживає електроенергію.
Напевно, ви в курсі, що грати на телефоні під час зарядки – погана затія. Через сильні навантаження може нагрітися акумулятор, а це неминуче призведе до скорочення його терміну служби. Щоб нічого подібного не сталося, виробники оснащують свої смартфони функцією обхідної зарядки, завдяки чому енергія безпосередньо живить пристрій, залишаючи батарейку в спокої. Для активації цієї фішки потрібно:
На жаль, обхідна зарядка в телефоні продовжує залишатися рідкістю. Серед небагатьох моделей, що підтримують її, можна виділити ігровий Infinix GT 10 Pro, чий огляд ми нещодавно публікували на сайті.
А ви знали, що телефоном можна зарядити інший телефон? Ні? Ну, тепер будете в курсі. Для заряджання телефону телефоном через дріт потрібно лише докупити OTG-перехідник і вставити його в пристрій, що роздає, а потім під’єднати до нього кабель і апарат, що приймає.
У випадку з бездротовою реверсивною зарядкою все трохи складніше. По-перше, вона є далеко не на всіх смартфонах. По-друге, потрібно додатково вмикати реверсивну зарядку в налаштуваннях пристрою або в шторці повідомлень.
Далі все дуже просто: кладіть смартфон, бездротові навушники, смарт-годинник або будь-який інший ґаджет, що підтримує технологію Qi, на спинку пристрою, що роздає, і наберіться терпіння. А чекати доведеться довго, оскільки зворотна зарядка дуже повільна.
У третьому кварталі 2024 року компанія Apple встановила новий рекорд продажів, реалізувавши 54,5 мільйонів пристроїв…
З дитинства нас вчили: виходячи з дому, вимикай світло і витягай вилки з розеток —…
Сьогодні компанія OpenAI запустила функцію пошуку в ChatGPT, своєму популярному чат-боті, що дозволить їй конкурувати…
Видобуток біткойнів перетворився з нішевого хобі на важливу операцію, завдяки спеціальним комп’ютерним системам, які конкурують…
iPhone 13 Pro був представлений у 2021 році і, незважаючи на свій трирічний вік, він,…
Щоб наголосити на статусі своїх дорогих смартфонів і конкурувати з Apple, Samsung планує запустити новий…