Для людини температура 43 °C смертельна, а для смартфона цілком собі робоча. Тому, якщо під час роботи на телефоні ваші руки відчули жар з боку задньої кришки, не заважайте йому – він думає.
Але якщо телефон нагрівається навіть, коли ви не берете його в руки, або постійно закипає під час заряджання, або взагалі його робота перевищує температуру в 50 °C – це вже дзвіночок. Час нести в ремонт.
Людський підійде, тільки якщо вам 10 і ви не хочете сьогодні йти до школи. А для телефонів існують спеціальні додатки, які заміряють параметри пристрою.
Обидва додатки вміють зчитувати інформацію з вбудованих датчиків всередині пристрою. Досліджують всю нутрощі пристрою, включно з маркуванням окремих деталей. Але найважливіше – визначать, чи не хворіє ваш телефон підвищеною температурою.
Підійдуть і для комп’ютера, і для планшета, і для смартфона. Щоправда AIDA64 підтримується тільки на Андроїдах і Windows.
Дивіться за обставинами. Якщо ви влітку на спекотному Кіпрі 40 хвилин проговорили з мамою про те, які тут черепахи, і водночас сонце плавило каміння, що стояло поруч, а телефон закричав:
ХЕЛП МІ ПЛИЗ
То тут причина перегріву – ви.
Але якщо телефон лежить собі спокійно на столі в прохолодному приміщенні, ви простягаєте до нього руку і одразу ж обсмикуєте, як від праски, то, звісно, потрібно розбиратися.
Не обов’язково тримати в руках телефон, щоб ним користуватися. Вірус. Можливо, шахраї на іншому кінці світу майнять вашими телефонами собі криптовалюту. Або “тирять” ваші персональні дані. Там взагалі багато сценаріїв, що можна робити, маючи віддалений доступ до вашого пристрою. У вас на смартфоні стоїть антивірус? Краще завантажити.
Ви завантажили якийсь важкий додаток, який постійно працює у фоновому режимі. Програма не тільки перегріває пристрій, скорочуючи життя батареї, а й швидше розряджає телефон. Вибір за вами, що для вас важливіше.
Занадто товстий чохол на телефон, що не пропускає достатню кількість повітря. Ще часта помилка – зберігати під чохлом картку або гроші. Просто купіть сумку.
Спробуйте вимкнути Wi-Fi на деякий час. Не гріється? Значить, заглючив модуль приймання бездротових мереж. Це тільки в ремонт.
Якщо телефон гріється під час заряджання, то в ньому, найімовірніше, і проблема. Спробуйте зарядити іншим шнуром.
Усе перепробували і нічого не допомагає? Ймовірно, акумулятору вашого смарта приходить кінець. У ремонтній майстерні вам будуть раді.
Google випустила другу бета-версію Android 16, спеціально розроблену для тестування та оцінки розробниками додатків. Ця…
Глава Міністерства юстиції України Ольга Стефанишина заявила про масштабну кібератаку, через яку було тимчасово припинено…
У мережі з'явилися нові рендери флагманів Samsung Galaxy S25+ і S25 Ultra за місяць до…
Буває таке, що смартфон починає тупити, і це дратує. Перша думка — напевно, старий уже,…
Нарешті вийшов перший трейлер чергового фільму про "Супермена", за який цього разу взявся Джеймс Ганн.…
Друга попередня версія Android 16 доступна для розробників. Це не найбільший реліз, але Google все…