Батарея сучасного смартфона тримає заряд лише один день і це нормально

UPG

Виробники комплектують смартфони акумуляторами підвищеної ємності. Здається, що чим більша ємність батареї, то тим довше пристрій працюватиме. А ось на практиці виходить все інакше.

Навіть уже сильно застарілі смартфони можуть працювати тижнями на одній зарядці, а твій новенький смартфон так не може. Чому? Можливо, виробникам не потрібно, щоб гаджети довго працювали без підзарядки? А підвищені ємності батарей лише маркетинговий хід?

Смартфони не повинні довго працювати! Ідеальний варіант, коли користувач через рік уже біжить за покупкою нового смартфона. Тоді всі задоволені, смартфони продаються, можна приступати до випуску на ринок нових моделей.

А як домогтися таких термінів до зміни смартфона? Та найпростіше зробити так, щоб акумулятор перестав тримати заряд тривалий час. Необхідно різке скорочення часу від зарядки до зарядки пристрою. Щоб користувач швидко розчарувався і пішов у магазин за новим смартфоном.

Виходить, що підвищений обсяг батареї може бути маркетинговим прийомом? Можливо фактична ємність нижча за зазначену, хто буде перевіряти? Відсутня оптимізація і все таке?

Або все-таки додатки стали вимогливі до ресурсів? Адже смартфон уже давно став “міні-комп’ютером”. А такому пристрою потрібно їсти і багато. Ноутбук і комп’ютер вимагають багато електрики, а смартфон чим гірший?

Усе це змушує замислитися. І як же тоді відповісти на запитання – скільки має тримати акумулятор сучасного смартфона?

Виходячи з особистого досвіду – це один повноцінний день. Це цілком нормальний термін і нічого тут дивного немає. Якщо це буде півтора або два дні, то це дуже круто. А в середньому, якщо ввечері зарядити акумулятор, то він має спокійно пропрацювати до наступного вечора або ночі. Або час підзарядки перенести на ранок, тут кому як зручніше.

Це все за умови активного використання. Якщо на смартфон тільки дивитися, зрідка дізнаватися скільки часу або яке сьогодні число (простими словами – практично не користуватися ним), то можна розраховувати на значно більші терміни роботи, без підзарядки.

Якщо смартфон доводиться заряджати по кілька разів на день, то варто задуматися про зміну гаджета. Я не особливо рекомендую займатися заміною батареї, не допомагає це. Поліпшення ви швидше за все не помітите. Новий оригінальний акумулятор знайти дуже важко, а китайська копія може бути сумнівної якості.

Якщо у вас новий смартфон і ви все одно заряджаєте кілька разів на день, то вам треба провести оптимізацію живлення пристрою. Благо зараз існує купа спеціальних додатків, зокрема заводських від виробника смартфона. Або трохи менше експлуатувати смартфон, давати відпочити і йому і вам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я