Як дізнатися, що ваш телефон прослуховують: прості способи

UPG

Мобільний телефон є у кожної людини – без зв’язку неможливо вести робочі та особисті справи. У всіх час від часу з’являються побоювання з приводу того, а чи не слухає хтось телефонні дзвінки.

Експерти розповіли про головні ознаки прослуховування і чи можна якось його мінімізувати.

Як зрозуміти, що твій телефон прослуховують

Про прослуховування від спецслужб ви навряд чи дізнаєтеся. Але ось стеження з боку обчислити можна за простими ознаками.

Якщо справна батарея стала швидко розряджатися – це можлива ознака прослуховування. Це може вказувати на встановлення фонового застосунку, який працює на фоні та потенційно відстежує ваші дії.

Одна з ознак – перешкоди на телефоні. Клацання, гудки або відлуння можуть свідчити про перехоплення або запис розмови зі сторони.

Різке збільшення споживання даних також може свідчити про прослуховування. Можливо, прихований додаток відправляє ваші дані на невідомий сервер.

На прослуховування можуть вказувати дивні повідомлення. Якщо ви отримуєте СМС із незрозумілими символами – можливо, за вами стежать.

Самостійне життя телефону – також одна з ознак стеження. Якщо апарат самостійно вмикається, вимикається або перезавантажується без видимих причин – ймовірно, на нього було встановлено шкідливе програмне забезпечення.

Телефон, який прослуховують, працює повільніше. Річ у тім, що приховані процеси або додатки споживають багато ресурсів і заважають його нормальному функціонуванню.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я