Експерти розповіли про спосіб, який вирішить проблему перегріву iPhone

UPG

Багато користувачів iPhone скаржаться на перегрів гаджета, через який швидко сідає і батарея. Але вирішити проблему можна спробувати самостійно. Експерти розповіли, що для цього потрібно зробити.

Однією з таких порад стало використання авіарежиму. Як відомо, у цьому режимі смартфон не має постійного підключення до інтернету, що може бути джерелом перегріву. До слова, “авіарежим” також радять вмикати, щоб смартфон швидше заряджався.

Також, щоб уникнути перегріву, експерти рекомендують регулярно перезавантажувати смартфон, вимкнути функцію автооновлень, а під час заряджання смартфона користуватися тільки “рідним” адаптером Apple. Щодо останнього – дуже не рекомендується користуватися телефоном під час заряджання.

Фахівці зазначили, що в деяких випадках розв’язати проблему перегріву айфона допоможе ввімкнення режиму “Адаптивної яскравості”, який автоматично змінює інтенсивність світіння екрана залежно від освітлення навколишнього середовища. Користувачам також рекомендується час від часу користуватися режимом енергозбереження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я