Як правильно заряджати смартфон

UPG

Схоже, проблема швидкого зносу акумулятора ще довго залишатиметься актуальною. З нею стикаються не тільки власники ультрабюджетних смартфонів, а й власники дорогих флагманів.

Усе тому, що ми рідко звертаємо увагу на всі тонкощі процесу заряджання і від цього істотно знижуємо термін “життя” батареї. Щоб запобігти деградації батареї, фахівці рекомендують:

  • Заряджати смартфон до 80 відсотків, а розряджати – не нижче 20%. Існує також альтернативна тактика заряджання, відома як “50-70”.
  • Не залишати телефон на зарядці на ніч.
  • Не користуватися телефоном, поки він підключений до кабелю.
  • Краще заряджати акумулятор частіше, але короткими сесіями по 15-20 хвилин – це навпаки корисно.
  • Не користуватися бездротовими зарядками. Вони нагрівають смартфон, що зі свого боку погано позначається на акумуляторі.

Але головний фактор, що впливає на деградацію, – це зарядка неоригінальними кабелями Lightning і USB-C (microUSB можна використовувати майже будь-який), або дешевих китайських бездротових зарядок з AliExpress.

Як відомо, у 2023 році дедалі більше виробників продовжує відмовлятися від адаптерів зарядки в комплектах своїх смартфонів. Тож перед кожним користувачем постає дилема: заощадити, взяти нерідну зарядку, або купити оригінал дорожче.

Оригінальний зарядний пристрій було розроблено виробником з урахуванням конкретних вимог і характеристик батареї вашого смартфона. Він надає оптимальну напругу та струм, необхідні для безпечного та ефективного заряджання.

Використання неофіційних кабелів може не тільки призвести до перегріву вашого пристрою або перенапруги батареї, але в деяких випадках може навіть вивести його з ладу. Аналогічно і з дешевими бездротовими зарядками.

Причому, надійний зарядний кабель необов’язково має бути дорогим. Це може бути сертифікований виробником кабель – вони відповідають стандартам якості. Наприклад, MFi (Made for iPhone/iPad) якщо ви використовуєте пристрої Apple.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я