Названо найпростіший спосіб прискорити зарядку смартфона

UPG

За мірками сучасного світу опинитися на довгий час із розрядженим смартфоном – та ще катастрофа. Але, виявляється, є простий спосіб прискорити зарядку телефону.

Про найпростіший варіант, який дасть змогу зменшити час заряджання батареї смартфона, незалежно від того, йдеться про гаджети на Android або iPhone.

Для того щоб скоротити час зарядки акумулятора вашого смартфона, досить перемкнути його в режим польоту. Річ у тім, що використовувати режим польоту можна не тільки в літаку, де його просять вмикати з міркувань безпеки, а й удома.

У цьому режимі вимикаються всі датчики смартфона, включно з Bluetooth і Wi-Fi, завдяки чому повністю зупиняється виконання всіх фонових функцій, що істотно впливає на те, як розряджається смартфон і як швидко вдасться зарядити його.

Режим польоту вимикає також і мобільну мережу, і хоча це теж позитивно вплине на заряджання батареї, це також залишить вас поза зоною досяжності для тих, хто намагатиметься додзвонитися.

При цьому в дорожчих смартфонах увімкнення режиму польоту ніяк не вплине на швидкість заряджання, оскільки вони влаштовані так, що заряджання дає смартфону достатньо потужності, щоб одночасно заряджати батарею і використовувати функції смартфона, не витрачаючи заряд акумулятора.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я