Як максимально заощадити заряд смартфона: 4 прості способи для Android та iPhone

UPG

Вимкнення (або ввімкнення) цих функцій ніяк не відобразиться на працездатності вашого девайса, зате помітно подовжить час роботи без підзарядки.

Багато користувачів скаржаться, що їхні смартфони, які заряджалися вранці, насилу доживають до вечора – ця проблема стосується як бюджетних моделей, так і дорогих флагманів. Причому, це не завжди індикатор того, що батарея вже “віджила своє”.

Ми “полазили” в інтернеті і зібрали в одну замітку чотири найпопулярніших рекомендацій, як можна швидко поліпшити автономність свого гаджета. Завантажувати або встановлювати при цьому нічого не потрібно – всі потрібні функції вже вбудовані за замовчуванням.

Вмикаємо режим економії енергії

Звучить очевидно, але багато хто ігнорує цей режим, навіть якщо заряд батареї смартфона опускається нижче 20%. Він істотно зменшує кількість енергії, споживаної вашим пристроєм.

Водночас на смартфонах Xiaomi, Honor і деяких інших Android є енергозберігаючий режим “Ультра”. При його активації, система відключає всі ресурсоємні процеси, обмежує фонову активність, зменшує яскравість екрану, а також автоматично вмикає темний режим.

Вимикаємо геолокацію

Більшість додатків на смартфоні використовують місце розташування, щоб вам було зручніше ними користуватися. Однак це налаштування дуже сильно розряджає акумулятор телефону і в кінцевому підсумку скорочує термін його служби.

Щоб вимкнути геолокацію на своєму смартфоні, просто відкрийте налаштування і знайдіть розділ “Місцезнаходження” або “Локація”. Зазвичай він розташований у розділі “Особисті дані та конфіденційність”. Або вимкніть геолокацію для кожного додатка окремо.

Активуємо темний режим

На Android, як і на iPhone, є темний режим. Він не тільки знижує навантаження на очі, а й подовжує автономність смартфона.

Однак є одне зауваження – такий лайфхак працює лише на смартфонах з OLED-екранами. Тому власникам девайсів з IPS-дисплеєм темний режим не допоможе.

Функція адаптивного заряджання

Ця опція дасть змогу зарядити телефон вчасно та збереже акумулятор.

Припустимо, ви ставите смартфон на зарядку на всю ніч, виставляєте час будильника на 8 ранку і лягаєте спати. Система вибудує процес зарядки таким чином, щоб акумулятор заповнював свою ємність повільно і зарядився рівно на 100% за кілька хвилин до спрацьовування будильника.

Тому краще, щоб вона завжди була активованою. На Android ця функція називається “Адаптивна зарядка”, а на iOS – “Оптимізована зарядка”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я