Експерти розповіли, чи потрібно оновлювати додатки в смартфоні

UPG

Через брак часу багато користувачів ігнорують повідомлення про вихід оновлень для ОС і мобільних додатків.

Повідомлення про вихід нових оновлень для ОС і мобільних додатків приходять на смартфони користувачів із завидною регулярністю.

У 2021 році власники мобільних пристроїв встановили на них 230 млрд мобільних апплетів. Порівняно з 2016 роком кількість завантажених застосунків збільшилася на 63%. Усі ці аплети потребують регулярних апдейтів.

Забезпечення максимального захисту

Оновлення випускаються розробниками додатків не просто так. Крім нових функцій у них часто містяться виправлення вразливостей, які використовують хакери для розкрадання особистих даних. Таким чином, регулярне встановлення оновлень не залишить зловмисникам жодного шансу заволодіти вашими даними.

Безпека пристроїв близьких і членів сім’ї

Встановлені вдома ПК, які не оновлюються, можуть використовуватися хакерами як бекдор для отримання доступу до особистої інформації не тільки їхніх власників, а й членів їхніх сімей. Кіберзлочинці можуть отримати доступ до соціальних мереж, месенджерів або електронної пошти з метою розсилки шкідливого софту вашим контактам.

Підвищення продуктивності пристрою

Встановлення оновлень дає змогу вирішити проблеми продуктивності, виявлені розробниками під час тестування ПЗ. Добровільно встановлюючи на пристрій апдейти, ви подовжуєте термін служби акумулятора, запобігаєте збоям у роботі аплетів, прискорюєте завантаження сторінок тощо.

Розширення функціональності додатків

Досить часто встановлення оновлень призводить до розширення функціональності мобільних аплетів. Користувачам стають доступні новітні функції, яких раніше в додатках не було.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я