Як продовжити термін служби батареї смартфона

UPG

Найнеприємніше в смартфоні – це унікальна здатність розряджатися в найпотрібніший момент. Поки батарея нова, він тримає зарядку довго. Але згодом ресурс АКБ знижується, і починаються проблеми.

розповіли, яких помилок варто уникати, щоб гаджет заряджався швидко, а потім довго не розряджався.

Важливо уникати постійного заряджання смартфона до максимуму, тобто не доводити до 100%. Сучасні літій-іонні батареї від такої зарядки швидко зношуються. В ідеалі, потрібно заряджати гаджет приблизно до 85%, краще робити це в кілька підходів, тоді акумулятор служитиме довше. Експерти рекомендують заряджати смартфон за кілька сесій.

Ще одна поширена помилка – це використання неякісних, неоригінальних зарядок. Це призводить до зниження ємності батареї, тому візьміть за правило використовувати оригінальні аксесуари.

Є ще кілька актуальних порад:

  • Не ставте телефон на зарядку після різкого перепаду температур. Повертаючись з вулиці, дайте телефону час нагрітися до кімнатної температури, і тільки потім підключайте до мережі.
  • Не використовуйте смартфон, який стоїть на зарядці. Це призводить до перегріву АКБ, яка одночасно заряджається і розряджається.
  • Не тягніть за шнур зарядки. Іноді користувачі тягнуть за дріт, щоб підсунути до себе телефон. Так роз’єм зарядки може розхитатися або зламатися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я