Три функції, які варто відключити, щоб заощадити заряд смартфона

UPG

Смартфон є однією з найбільш затребуваних речей для сучасної людини. Але багато хто може зіткнутися з ситуацією, коли гаджет швидко розряджається, а це пов’язано зі зносом акумулятора. І є низка функцій, які впливають на його прискорений знос. Експерти розповіли, що слід відключити, щоб заощадити заряд пристрою.

Йдеться про “Сканер оновлень”, під час увімкнення цієї функції гаджет активно сканує простір у радіусі 30 м і робить спроби під’єднатися до іншого пристрою. У багатьох користувачів вона може бути ввімкнена автоматично. Щоб її вимкнути, зайдіть у меню пункт Google – “Пристрій і обмін даними” і “Пристрої”.

Ще одна функція, яка може “з’їдати” заряд – Google Play Захист. Кілька разів на день вона може вмикати автоматично перевірку, але в цьому немає сенсу, оскільки сучасні пристрої оснащені антивірусом. Щоб вимкнути функцію, натисніть “Налаштування” – “Стан захисту” і приберіть галочку з пунктів “Сканування додатків за допомогою Google Play” і “Допомогти поліпшити захист”.

Для економії заряду експерти також рекомендують відключити автоматичне оновлення додатків у фоновому режимі. Це є як у системах iOS на iPhone, так і в гаджетах, які працюють у системі Android. Для її відключення перейдіть у “Налаштування” – “Мережа та інтернет” – “Економія трафіку”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я