Експерти назвали відсоток, до якого необхідно заряджати смартфон

UPG

Названо найоптимальніший відсоток заряду, після досягнення якого слід знімати смартфон із зарядки.

Кожен із нас хоч раз замислювався про те, як довго можна заряджати телефон. Здавалося б, дочекайся 100% і все – телефон заряджений. Але виявляється, це в корені неправильний підхід.

Повідомляється, що акумулятор мобільного телефону – це його серце, без якого він працювати не зможе правильно. За великим рахунком, від стану акумулятора залежить термін служби смартфона.

Дуже важливо правильно заряджати свій персональний гаджет, щоб уникнути помилок, які можуть стати фатальними. І одним з важливих правил є зарядка телефону до певного відсотка.

З огляду на те, що телефон ми заряджаємо щодня, дуже важливо робити це правильно. Дехто чекає, поки телефон повністю не розрядиться, і тільки потім підключає його до зарядного пристрою. Але є й ті, хто навіть за невеликого падіння відсотка заряду, одразу підключає смартфон до мережі. Але неправильними є обидва варіанти, які можуть вплинути на довгострокову роботу вашого смартфона.

Експерти стверджують, що для того, щоб продовжити термін служби мобільних пристроїв, їх слід ставити на зарядку, коли вони досягають 20% заряду батареї. Ба більше, акумулятори смартфонів найкраще працюють при заряді від 20 до 80%. Тому також недобре, щоб відсоток заряду пристрою досягав піку в 100%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я