Як розпізнати, що батарея смартфона потребує заміни: поради експертів

UPG

Акумуляторні батареї (АКБ) мобільних пристроїв мають певний ресурс роботи. У міру експлуатації смартфона АКБ зношується. Від вартості гаджета цей процес ніяк не залежить. Зносу піддаються абсолютно всі батареї.

До основних ознак зношеності АКБ можна віднести уповільнення роботи пристрою, перегрів, часті зависання і низьку автономність. Перш ніж міняти батарею, експерти рекомендують протестувати її на придатність. Для цього можна використовувати як вбудовані системні інструменти, так і сторонні додатки.

У налаштуваннях смартфонів Samsung і Xiaomi є розділ “Акумулятор”. У ньому відображається максимальна ємність АКБ. У міру експлуатації пристрою вона знижується.

Власники смартфонів інших виробників можуть використовувати для перевірки стану акумулятора додаток AccuBattery. З його допомогою можна дізнатися, які програми є найбільш “ненажерливими”.

Для визначення реального зносу акумуляторного блоку смартфона необхідно розрядити його до 15%. Далі потрібно зарядити батарею до 100%. Після цього можна відкривати додаток AccuBattery. Якщо ємність АКБ нижче 80%, то її краще замінити.

Слід мати на увазі, що зношена батарея набагато гірше тримає заряд на холоді. Досить часто це призводить до мимовільного вимкнення апарата.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я