Чому Windows рекомендують завжди завантажувати з офіційного сайту

UPG

Windows – це найпоширеніша операційна система для персональних комп’ютерів, і багато користувачів завантажують її з різних джерел, зокрема з неофіційних сайтів. Однак, чому ж потрібно завжди завантажувати Windows з офіційного сайту?

Безпека

Коли ви завантажуєте Windows з офіційного сайту Microsoft, ви можете бути впевнені в тому, що завантажуваний файл не містить вірусів та інших шкідливих програм. Офіційний сайт Microsoft проходить регулярні перевірки на безпеку, тому ви можете бути впевнені, що завантажуваний файл Windows не завдасть шкоди вашому комп’ютеру.

Один із головних аргументів на користь завантаження Windows з офіційного сайту – це безпека. Піратські або неофіційні версії можуть містити віруси, трояни або інші шкідливі програми, які можуть завдати шкоди вашому комп’ютеру. Офіційний сайт Microsoft гарантує, що файли Windows, які ви завантажуєте, пройшли перевірку на наявність вірусів та інших загроз безпеці.

Оновлення

Якщо ви завантажуєте Windows з неофіційного сайту, ви можете пропустити важливі оновлення та патч безпеки, які можуть усунути вразливості в системі та захистити ваш комп’ютер від нових загроз. Офіційний сайт Microsoft надає доступ до останніх оновлень і патчів безпеки, які можуть захистити вашу систему від нових загроз.

Підтримка

Якщо ви використовуєте неофіційну версію Windows, то ви не можете отримати підтримку від Microsoft у разі проблем з операційною системою. Офіційна версія Windows, завантажена з офіційного сайту Microsoft, дає вам право на підтримку і допомогу від компанії, якщо у вас виникнуть проблеми з системою.

Ліцензування

Неофіційні версії Windows можуть порушувати права авторів і використовувати неліцензійне програмне забезпечення, що може призвести до юридичних проблем. Офіційний сайт Microsoft надає можливість придбання ліцензійної копії Windows, що дає змогу використовувати операційну систему законно й уникнути юридичних проблем.

Якість

Ще одна перевага завантаження Windows з офіційного сайту – це якість. Коли ви завантажуєте Windows з інших сайтів, ви не можете бути впевнені, що файли, які ви завантажуєте, не пошкоджені або неповні. У результаті у вас можуть виникнути проблеми під час встановлення або використання Windows.

Здебільшого ліцензія потрібна тільки для великих бізнес-проектів, де перевіряється органами, чи у нього яка операційна система встановлена на ПК. Звичайному користувачеві особливо заморожуватися не варто – платити гроші за ключі активації і на піратській можна посивіти. Головне знайти хорошу збірку образ і все.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я