Які місця потрібно чистити на смартфонах Android, щоб пристрій працював коректно

UPG

Річ у тім, що смартфони при частому використанні починають накопичувати інформацію. І її необхідно постійно видаляти, якщо вона не становить цінності для користувача. Але не кожен юзер знає, де і як провести чистку.

СООБЩЕНИЯ

Багато користувачів смартфонів не замислюються про те, що маленькі смс повідомлення можуть сильно нашкодити роботі їхнього пристрою. Якщо не видаляти старі смс повідомлення, які накопичуються з часом, то це може призвести до проблем з пам’яттю і продуктивністю. Крім того, сучасні месенджери вже давно замінили старі смс, тому немає ніякої необхідності зберігати їх. Місце, що звільнилося, можна використовувати для більш важливих даних, а також для поліпшення роботи пристрою.

ГАЛЕРЕЯ

Галерея на смартфоні – це місце, де зберігаються всі наші фотографії та відео. Однак, найчастіше там накопичується величезна кількість непотрібних файлів, що займають місце на пристрої. Тому рекомендується періодично проводити очищення галереї від дублікатів, невдалих знімків, а також зображень, які більше не потрібні. Це допоможе звільнити місце на телефоні та прискорити його роботу.

Крім того, варто видаляти фото і відео з кошика, оскільки вони все ще займають місце на пристрої. Якісна камера смартфона може робити якісні знімки, але чим більше файлів на пристрої, тим менше залишається вільного місця для нових фото і відео.

КЕШ

Кеш – це щось на кшталт проміжної пам’яті, в якій зберігаються дані, що використовувалися нещодавно, щоб при наступному зверненні до них швидше завантажитися. Кеш використовується практично всіма додатками на смартфонах, і вони можуть забирати більше пам’яті, ніж потрібно. Особливо це стосується месенджерів, оскільки вони постійно завантажують і відображають нові повідомлення, фото і відео. Якщо ви не очистите кеш, то з часом він займатиме дедалі більше місця, що може уповільнити роботу пристрою. Тому, якщо хочете, щоб ваш смартфон працював швидко і плавно, то рекомендується час від часу очищати кеш. Ви здивуєтеся, скільки вільного місця це звільнить.

ПАПКА ЗАВАНТАЖЕНЬ

Це місце, де зберігаються всі файли, які ви завантажували з Інтернету. Вона може містити величезну кількість даних, зокрема безліч файлів, які вам більше не потрібні. Що довше ви користуєтеся смартфоном, то більше тимчасових файлів і завантажених документів накопичується в цій папці.

Очищення цієї папки може звільнити значну кількість місця на вашому пристрої. Це може бути особливо корисно, якщо у вас є обмежене місце для зберігання даних. Очищення папки завантажень дуже просте: ви можете просто вибрати файли, які вам більше не потрібні, і видалити їх.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я