Названо функцію, увімкнення якої дасть змогу смартфону заряджатися швидше

UPG

Мобільний телефон – це незамінний помічник у повсякденному житті, який ми використовуємо для спілкування, роботи та розваг. Однак, часто виникає проблема – розрядка батареї, яка відбувається набагато швидше, ніж ми хотіли б. На щастя, є одна функція, яка може допомогти прискорити зарядку гаджета. Це “режим польоту”.

“Режим польоту” – це налаштування, яке відключає мобільний зв’язок, що дає змогу істотно знизити споживання енергії батареєю під час заряджання. У результаті зарядка проходить швидше. Деякі користувачі, можливо, сумніваються, що ця функція дійсно працює, але тут є наукове пояснення.

При використанні мобільного телефону з активованими Wi-Fi, NFC і Bluetooth при зарядці від 1% батареї, пристрій досягає 40% заряду за 30 хвилин. Тим часом, використання режиму польоту під час заряджання пристрою з 1% батареєю дає результат у 43% заряду за той самий період часу.

Хоча різниця у відсотках може здатися невеликою, це може бути корисно для тих, хто хоче прискорити процес заряджання свого пристрою. Тому, якщо вам потрібно швидко зарядити ваш мобільний телефон, спробуйте використовувати режим польоту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я