Фахівці розповіли, яким має бути зарядний пристрій для смартфона

UPG

Попри те, що кабель для зарядки здається чимось незначним, ці поради допоможуть вам зберегти телефон, а в рідкісних випадках навіть ваше здоров’я.

Гаджети є невід’ємною частиною нашого життя. Однак мало хто замислюється про небезпеку, яку може приховувати некоректне використання пристрою для зарядки, що може призвести до серйозних наслідків.

Останнім часом стає дедалі більше випадків, коли користувачі зазнають негативного досвіду через використання некоректних або недостовірних кабелів та адаптерів. Це може призвести до короткого замикання, перенапруги, перегріву і навіть пожежі.

Що вам потрібно знати і які кроки варто зробити для того, щоб уникнути цих небезпек.

Перевіряйте сумісність

Перед використанням кабелю або адаптера переконайтеся, що вони сумісні з вашим гаджетом. Завжди заряджайте свій телефон власним зарядним пристроєм.

У деяких випадках використання неправильного зарядного пристрою може бути небезпечним. Наприклад, якщо зарядний пристрій призначений для іншого типу пристрою, наприклад планшета, напруга в ньому може відрізнятися від напруги вашого телефона. Використання зарядного пристрою з невідповідною напругою може перегріти акумулятор телефона, що може призвести до пожежі.

Уникайте дешевших варіантів

Хоча це може здатися спокусливим, уникайте дуже дешевих аналогів кабелів і адаптерів, оскільки вони часто мають низьку якість.

Якщо зарядний пристрій, який ви використовуєте, не відповідає оригіналу, це вплине на продуктивність акумулятора, ємність для зберігання заряду та загальний термін служби, у разі якщо це на постійній основі. Завжди переконайтеся, що вихідна напруга (В) і сила струму (Ампер) замінюваного зарядного пристрою відповідають оригінальному адаптеру або схвалені виробником телефону.

Періодична перевірка

Регулярно перевіряйте ваші кабелі та адаптери на наявність пошкоджень або слідів зносу. Фізичне пошкодження порту зарядного пристрою може виникнути з різних причин, таких як необережне поводження з кабелем або випадкове падіння пристрою під час заряджання. Тріщини або вигнуті штирі всередині порту є явними ознаками фізичного пошкодження.

Пошкоджений порт зарядного пристрою може призвести до перегріву пристрою під час заряджання. Якщо ви помітили надмірне нагрівання під час заряджання пристрою, дуже важливо перевірити зарядку.

Існує невелика ймовірність того, що пошкоджений дріт для заряджання може призвести до ураження електричним струмом. Якщо зарядний кабель піратський, пошкоджений або якщо в телефоні чи розетці сталося коротке замикання.

Якщо ваш зарядний пристрій дуже гарячий, вийміть його з розетки і подивіться на будь-які видимі ознаки бруду або перешкоди на штифтах, які підключаються до розетки. Також переконайтеся, що зарядний порт на телефоні чистий, і перевірте USB-порт на самому зарядному пристрої (якщо він є) на наявність ознак бруду або ворсинок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я