Скільки пам’яті потрібно смартфону під кінець 2023 року

UPG

Смартфони розвиваються семимильними кроками – буквально кожного кварталу виходить новий пристрій від будь-якого бренду. Спробую допомогти вам розібратися з тим, на що варто звертати увагу під час вибору нового смартфона.

Хороший маркер для вибору розумного телефону – пам’ять. Як постійна, так і оперативна. Що більше пам’яті, то пристрій сучасніший і потужніший – на бюджетних смартфонах великого обсягу пам’яті точно не буде.

Скільки ж пам’яті потрібно смартфону в ідеалі?

Постійна пам’ять – не менше 128 гігабайт. З кожним роком додатки стають дедалі “важчими”, також зростає обсяг споживаного контенту. Кеш браузера, Youtube і месенджерів може за один день бути в кілька гігабайт. Моделі з 64 гігабайтами пам’яті, на жаль, уже морально застаріли.

Оперативна пам’ять – краще, щоб її було більше 4-х гігабайт. На сьогоднішній день 4 гігабайти ОЗП є абсолютним мінімумом. Що вищий обсяг пам’яті, то більше можна запускати додатків, а перемикання між завданнями буде швидшим.

Пам’ятайте! Пам’ять всередині смартфона ніяк не можна збільшити – швидкість карти пам’яті набагато нижча, а розширення оперативної пам’яті за рахунок карти також не є раціональним. Краще купувати смартфон з великим об’ємом пам’яті – із запасом, як мінімум, на найближчі пару років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я