Чи потрібно часто перезавантажувати смартфон і навіщо

UPG

Перші персональні комп’ютери мали кнопку Reset на системному блоці, щоб їх можна було швидко перезавантажити. Відтоді багато чого змінилося, і куди складніші обчислювальні пристрої працюють тижнями і місяцями без перезавантаження. Однак час від часу перезавантаження їм все-таки потрібне. Як часто це потрібно робити?

Смартфон слід перезавантажувати приблизно раз на квартал – коли починають некоректно працювати додатки, відвалюється Wi-Fi тощо. Якщо ж жодних помилок не спостерігається, перезавантажувати смартфон не потрібно.

За його словами, технології, які використовуються в операційній системі, працюють доволі стабільно, проте встановлені додатки можуть спричиняти збої. Перезавантаження смартфона видаляє накопичені помилки.

Зі свого боку, експерти радять хоча б раз на тиждень вимикати смартфон приблизно на хвилину. Це, як стверджується, забезпечує більш плавну роботу, запобігає появі помилок і збоїв і продовжує термін служби батареї.

Останній пункт виглядає трохи спірним, однак його розкриває коментар технічного консультанта ресурсу. За його словами, далеко не всі додатки вивантажуються з пам’яті під час згортання вікон – частина з них залишаються запущеними, витрачаючи ресурси процесора і заряд акумулятора. Перезавантаження дає змогу видалити такі додатки, вважає він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я