Названо дві часті помилки при зарядці смартфона

UPG

Смартфон на сьогоднішній день є незамінною річчю, а отже, щоб продовжити термін його придатності, до нього слід дбайливо ставитись. Зокрема, треба правильно заряджати акумулятор гаджета.

Найчастіше під час зарядки пристрою користувачі роблять дві помилки: заряджають смартфон вище 80 відсотків і ризикувати перегріву. А такі помилки дуже шкодять батареї.

Експерти зазначають, якщо акумулятор розряджається або повністю заряджається до 100 відсотків, це погано впливає на його тривале використання. Справа в тому, що батарея має обмежену кількість циклів заряджання, тому постійна підзарядка до максимуму в результаті знижує продуктивність акумулятора. В ідеалі намагайтеся тримати телефон зарядженим на рівні від 30 до 80 відсотків, тому що ви будете використовувати менше циклів заряджання та продовжте термін служби акумулятора.

По-друге, уникайте перегріву гаджета. Телефон зазвичай нагрівається під час заряджання, що певною мірою нормально. Однак, якщо він стане занадто гарячим, це може призвести до необоротного пошкодження акумулятора.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я