Статті

Чому не варто купувати нову модель телефону відразу після її виходу

Share
Час читання: 2 хв.

Показ і вихід у світ нових моделей смартфонів (особливо флагманів) завжди пов’язані з підвищеною увагою публіки. Є цілий клас покупців, які відразу кидаються купувати нові моделі незалежно від їхньої ціни. Але чи є в цьому сенс? Як показує життєвий досвід, багато, навіть преміальні моделі смартфонів на старті продажів – не найвдаліша покупка.

Можливий швидкий випуск ще більш нового телефону

За останнє десятиліття всі привчилися до того, що нові смартфони стабільно з’являються раз на рік. Це, звісно, так, але не завжди. Найчастіше розробники випускають вдосконалені версії смартфонів одразу за флагманами, які нещодавно вийшли.

Частенько компанії випускають “суперфлагман” через один-два місяці після флагмана. Спочатку виробник оновлює одну лінійку, а через пару місяців – іншу. Начебто обидві – флагманські, але в моделі, що з’явилася пізніше, обов’язково будуть додані нові функції. Нерідко це пов’язано з недоліками в пристроях, в окремих випадках – з появою нових “фішок” і тенденцій на ринку.

Добровільне тестування недопрацьованих технологій

Численні моделі мобільної техніки виставляють на продаж поспіхом, і основна маса першопочатково заявлених на презентації функцій можуть на ділі не працювати так, як повинно. Компанії намагаються якомога швидше виготовити новий пристрій, тому не завжди встигають довести його до розуму. Через це перші покупці смартфонів досить часто стають добровольцями, на яких за їхні ж гроші випробовують нові пристрої та опрацьовують несправності.

Жоден новий гаджет, особливо з якою-небудь новітньою та ексклюзивною технологією, не застрахований від “дитячих хвороб”. На виняткову увагу в даному випадку заслуговують апарати, що починають нову лінійку. Але навіть якщо лінійка вже міцно зміцнилася на ринку, у нових девайсів легко можуть виявитися абсолютно непередбачувані недоліки. Випускати смартфон негайно, не потурбувавшись налаштуванням програми, на жаль, стає звичайною практикою. Через кілька місяців “добровільного” випробування на перших покупцях прошивку “доведуть до ладу” й оптимізують. А до цього часу проявиться і третя причина почекати з придбанням чергового флагмана.

Ціна

Вартість нових смартфонів від іменитих компаній на старті реалізації дуже висока. Через прагнення стати першим володарем новенького гаджета з топовими функціями, потужним процесором і яскравим дисплеєм все більше покупців готові витратити в рази більше, ніж потрібно. Чи правильно це?

Звичайний флагман буде модним ще кілька років, тому, якщо потерпіти зовсім небагато, ви не ризикнете нічого втратити в плані актуальності. Зате зможете непогано вигадати. Ціни на мобільну техніку змінюються регулярно, оскільки виробники часто оновлюють модельний ряд, випускаючи нові пристрої. Багато з них є злегка зміненими версіями своїх попередників.

Іноді загалом важливо задатися питанням, а чи варто в принципі купувати останній гаджет у модельному ряду? Переважна кількість власників “хітових” пристроїв не користуються навіть половиною всіх наданих можливостей і функцій. Популярність дорогих і потужних смартфонів почалася через те, що це красиво, гламурно і солідно, тобто – розкручено за допомогою маркетингу. Але використовують пристрої здебільшого для буденних завдань.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
  • Останні записи

    Дизайн Samsung Galaxy A26 показали на якісних рендерах

    Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…

    15.11.2024

    iOS 18.1 змушує iPhone перезавантажуватися після трьох днів бездіяльності

    Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…

    15.11.2024

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024

    В Україні зросла кількість злочинів за участю популярних додатків

    За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…

    14.11.2024