Названо 9 характеристик крутого ігрового смартфона

UPG

Ігрові смартфони мають приголомшливі функції та характеристики, які було б цікаво бачити і в звичайних смартфонах.

Одна з особливостей – видатні технічні характеристики ігрового телефону. Лідируючі моделі таких пристроїв на сьогоднішній день мають до 18 ГБ оперативної пам’яті, дисплеї з оновленням 165 Гц, акумулятори ємністю 6000 мАг і сучасні процесори Snapdragon.

Однак, вражаючі характеристики – це не єдина перевага ігрових смартфонів перед звичайними флагманськими моделями. У цій статті ми розглянемо дев’ять найкращих функцій ігрового смартфона, які були б корисними не лише геймерам.

Подвійний акумулятор

За допомогою цієї апаратної функції смартфон використовує два наполовину менших елементи замість одного великого. Наприклад, якщо пристрій оснащений двома батареями ємністю 5000 мАг, то кожна з них матиме ємність 2500 мАг.

Поділ акумулятора на дві частини також дає змогу розподілити потужність під час заряджання, що дає змогу зменшити навантаження на кожний елемент, знизити нагрівання, прискорити процес заряджання та збільшити загальний термін служби батареї.

Однак, є один нюанс. Для розміщення апаратних компонентів, що відповідають за управління живленням і поділ заряду, а також з огляду на пробіл між двома елементами, виробнику доводиться збільшувати розмір пристрою. І якщо його зменшити не представляється можливим, то замість цього доводиться скорочувати розмір акумулятора.

Наскрізна зарядка

Однією з найкращих функцій ігрових смартфонів є наскрізна зарядка. При підключенні пристрою до розетки він живиться безпосередньо від неї, минаючи акумулятор. Це зменшує навантаження на батарею і, отже, запобігає перегріванню.

Це означає, що пристрій отримує живлення безпосередньо, перетворюючи його по суті на дротовий пристрій. Акумулятор у цей час перебуває в спокої, не нагрівається і залишається в робочому стані навіть під час виконання важких завдань.

Роз’єм для навушників

У той час як у багатьох флагманських і середньобюджетних смартфонах чомусь зникають роз’єми для навушників, ігрові смартфони продовжують підтримувати цю функцію. Чому? Тому що дротові навушники кращі за бездротові майже в усіх відношеннях, особливо для геймерів.

Геймери віддають перевагу дротовим навушникам через мінімальну затримку сигналу, яка дає змогу їм повністю насолоджуватися ігровим процесом. Бездротові технології все ще не настільки швидкі, як дротові. Навіть невелика затримка в кілька мілісекунд може стати вирішальною під час гри.

Навіть якщо ви не є геймером, провідні навушники кращі для прослуховування музики або перегляду відео. Вони доступніші за ціною, легші, довговічніші (бо не потребують заряджання батареї), не потребують часу на підзаряджання і забезпечують якісніший звук.

Два стереодинаміки

Наявність двох стереодинаміків забезпечує більш захоплюючі враження під час перегляду фільмів, відеороликів на YouTube або під час ігор. Деякі ігрові смартфони, як-от ROG Phone 6 Pro, обладнані фронтальними стереодинаміками, які спрямовують звук прямо на вас, роблячи кожну ноту гучнішою та чистішою.

Підтримка більшої кількості Bluetooth-кодеків

Якщо Bluetooth можна уявити як мову, якою ваш смартфон і бездротові навушники обмінюються даними, то Bluetooth-кодеки – це різні діалекти, що визначають інформацію, якою вони обмінюються. Існує кілька кодеків, і кожен із них підходить для певної мети: прослуховування музики, ігор, дзвінків або перегляду відео.

Звичайні смартфони, як правило, підтримують обмежену кількість кодеків, але ігрові пристрої можуть похвалитися підтримкою висококласних кодеків, таких як LDAC, aptX HD і aptX Adaptive. Це дає змогу краще контролювати якість звуку в бездротових навушниках.

Зарядний пристрій у комплекті

Наявність зарядного пристрою в комплекті зі смартфоном – це зручність, яка сьогодні не так поширена серед користувачів. Однак більшість ігрових смартфонів постачаються із зарядним пристроєм та іноді навіть із додатковою задньою кришкою.

Для декого це може здатися незначним, оскільки в них уже є зарядний пристрій удома. Однак майте на увазі, що комплектний зарядний пристрій зазвичай найкраще підходить для смартфона і може забезпечити оптимальну швидкість заряджання.

Ігровий режим

Ігровий смартфон не може бути повноцінним без ігрового режиму, і дедалі більше виробників Android-пристроїв починають включати його у своє програмне забезпечення.

Наприклад, Samsung пропонує додаток Game Launcher, який допомагає організувати ігри та поліпшити ігровий процес за допомогою безлічі додаткових функцій. На телефонах Pixel ця функція називається ігровим режимом. У iPhone поки що немає спеціального ігрового режиму, але функція “Гід-доступ” містить деякі його характеристики.

Повільне заряджання

Швидка зарядка зараз дуже популярна, але в неї є певні недоліки. Наприклад, вона може призвести до перегріву і прискореного зносу акумулятора в довгостроковій перспективі.

Деякі ігрові смартфони дають змогу вимикати швидке заряджання вручну, коли воно не потрібне. Якщо ви звикли заряджати свій пристрій вночі, то повільне заряджання може бути кращим, щоб уникнути тривалого перебування смартфона в розетці при 100% заряді, що може негативно позначитися на батареї.

Межа заряджання

Літій-іонні акумулятори зношуються як від повного заряджання, так і від повного розряджання. Ідеальним станом акумулятора вважається заряд на рівні 50%, але в повсякденному житті це складно підтримувати. Експерти рекомендують не заряджати пристрій понад 80%.

Однак постійно контролювати і відключати заряд пристрою складно. Ігрові смартфони вирішують цю проблему шляхом встановлення межі зарядки, після чого вони перестають заряджатися.

На смартфонах Samsung ця функція називається “Захист акумулятора” і обмежує зарядку до 85%. На iPhone є функція “Оптимізоване заряджання”, яка обмежує заряджання до 80% і очікує близько години до повного заряджання, щоб уникнути тривалого перебування акумулятора в повністю зарядженому стані. Ці функції дуже корисні для продовження терміну служби акумулятора і було б чудово бачити їх у всіх смартфонах.

На закінчення

Характеристики ігрового телефону можуть бути корисні не тільки для геймерів. Особлива увага приділяється оптимізації акумулятора і продовженню його терміну служби, що є однією з основних проблем сучасних смартфонів.

Цікаво відзначити, що незважаючи на постійний розвиток та інновації в мобільній технології, проблема з батареєю залишається актуальною. Однак існують розробки в області більш просунутих програмних рішень і нових технологій акумуляторів, таких як графен, які можуть бути майбутнім вирішенням проблеми.

Таким чином, ми очікуємо, що в майбутньому будуть запропоновані ще більш передові рішення для батарей, що позитивно впливає на розвиток смартфонів і підвищує їхню енергоефективність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я