Скільки можна чекати: чому телефон повільно заряджається

UPG

Чому мій Android заряджається так повільно? Чому акумулятор розряджається занадто швидко? Це дуже поширені в інтернеті запитання. Хороші смартфони постачаються з потужним обладнанням і дисплеями з високою роздільною здатністю, які споживають багато ресурсів батареї. Крім цього, існує ще низка причин.

Зламані кабелі та адаптери

Першим винуватцем повільної зарядки часто буває USB-кабель. Вони згинаються, скручуються, згортаються: все це не дуже добре для підтримки міцного з’єднання і проточної потужності.

Якщо кабель, який постачається в комплекті з вашим пристроєм, більше не надійний або ви просто загубили його, остерігайтеся купувати дешеві варіанти. Більш високоякісні кабелі мають мідний дріт (деякі виробники використовують алюміній та інші замінники, які не витримують навантажень) і більш товсте гумове обплетення навколо дроту, що робить їх більш стійкими до пошкодження.

Сам роз’єм USB також зношується. Наприклад, коли ви підключаєте кабель до адаптера або телефону, він бовтається, випадає, забивається пилом. Якщо проблема в ньому, то ви можете спробувати вичистити пил за допомогою зубочистки.

Можливо, у вас пошкоджено зарядний пристрій. Якщо телефон не заряджається від розетки, спробуйте перевірити адаптер живлення (невелика коробочка, яка вставляється в розетку). Якщо він занадто гарячий або, навпаки, холодний – це може бути непрямою ознакою поломки. Підключіть телефон до комп’ютера через USB-шнур. Якщо він почне заряджатися, проблема саме в адаптері. Відправляйтеся в будь-який магазин техніки та придбайте новий під модель свого пристрою.

Слабке джерело живлення

Це найпростіша можлива причина повільного заряджання телефона. Ви можете легко перевірити, чи так це, просто підключивши USB до іншого адаптера. Якщо заряд все ще не йде, є ймовірність, що не працює сама розетка. Ви можете спробувати зарядити телефон від розетки в іншій кімнаті.

Абсолютно всі сучасні смартфони мають можливість заряджатися не тільки від розетки, а й від інших пристроїв, на кшталт комп’ютера або зовнішнього акумулятора power bank через USB-порт. Але, на жаль, якщо ви використовуєте комп’ютер, то ваш телефон буде заряджатися дуже повільно. Річ у тім, що напруга, яка видається, буде занадто низькою. І це за ідеальних обставин, будь-яке пошкодження USB-кабелю або портів може порушити мізерний потік енергії, і зарядка буде ще довшою.

Так само, якщо ви використовуєте бездротову зарядку, ви отримаєте досить повільний заряд. Ніхто не каже, що бездротова зарядка не крута, але швидкістю доведеться пожертвувати.

Старе ПЗ

Повільна зарядка – не тільки апаратна проблема, а й можлива проблема з програмним забезпеченням. Якщо ПЗ аварійно завершує роботу або застаріло, телефон також не може споживати енергію, і, відповідно, заряджатися.

Крім того, якщо ваш телефон має проблему зі старим зарядним пристроєм після того, як ви оновили гаджет до нової версії Android, ймовірно, ваш телефон не здатний працювати з ним. Тоді вам слід розглянути можливість повернутися до більш ранньої версії Android або придбати новий зарядний пристрій.

Одночасне використання

Незважаючи на те, що екран – це перший запеклий споживач заряду, у вас можуть бути деякі додатки, що працюють у фоновому режимі і постійно поглинають енергію. У результаті ваш телефон заряджається набагато повільніше.

Найпростіше рішення тут – почистити менеджер завдань і частіше перевіряти його на можливі програми, що працюють у фоновому режимі. Коли ви знайдете додаток, який споживає багато енергії, спробуйте видалити його і проаналізувати термін служби батареї та швидкість заряджання – чи покращаться протягом наступних кількох днів ці показники.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я