Експерт назвав найгірше місце для роутера у квартирі

UPG

Постійна дія навіть невеликого випромінювання сучасних роутерів із досить близької відстані може мати несприятливі наслідки для здоров’я.

Користувачам інтернету рекомендується відмовитись від встановлення Wi-Fi роутера в спальні, оскільки неправильне розміщення маршрутизатора призводить до підвищеного ризику для здоров’я.

Про це порталу GSMinfo повідомив фахівець із розгортання комп’ютерних мереж Юрій Шарлай.

“При близькому розташуванні передбачається розміщення пристрою в кімнаті, а також там, де ви часто проводите час сну та відпочинку”, – зазначив він.

За словами фахівця, постійна дія навіть невеликого випромінювання сучасних роутерів із досить близької відстані може мати несприятливі наслідки для здоров’я.

Основне правило безпеки: якщо пристрій може бути підключений до інтернету через кабель, потрібно підключати через кабель. Вимикайте роутер на ніч або на час, коли не використовуєте гаджети», – порадив Шарлай.

Фахівець також додав, що слід вибирати пристрій спеціально під площу приміщення. Наприклад, він навів те, що не варто купувати і встановлювати спеціальну багатоканальну Mesh-систему, якщо квартира за площею менше 50 квадратних метрів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я