Названо основні причини уповільнення роботи смартфона та способи їх усунення

UPG

Якщо робота мобільного пристрою сповільнилася, то поспішати з походом до ремонтної майстерні не слід, так само як і купувати новий смартфон. Є кілька простих способів прискорити роботу гаджета своїми руками.

Недостатньо місця для зберігання

Наявність у пам’яті пристрою великої кількості фотознімків, відеороликів, подкастів і додатків може перевантажувати CPU. У результаті смартфон почне працювати повільніше. Медіафайли краще зберігати в “хмарі”

Застаріла ОС

Оновлення, що випускаються виробниками смартфонів, призначені для виправлення багів і помилок, що уповільнюють їхню роботу. Крім цього, вони дають змогу поліпшити функції обробки мобільного пристрою. У результаті він починає працювати швидше. Вкрай важливо, щоб на смартфоні була зупинена остання версія ОС.

Кешування файлів

Що довше експлуатується смартфон, то більше він кешує даних. Великий обсяг кешу уповільнює роботу гаджета. Як показує практика, після його очищення пристрій починає працювати швидше.

Велика кількість додатків

Якщо на смартфоні встановлено багато мобільних аплетів, його робота сповільниться. Невикористовувані додатки краще видалити.

Стара АКБ

Однією з причин уповільнення роботи смартфона може бути стара акумуляторна батарея. Вона змушує ОС знижувати швидкість обробки даних і продуктивність. Замість покупки нового смартфона слід просто замінити АКБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я